یکشنبه , ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

استقلال-فولاد؛ دستگرمی آبی پوشان برای آسیا

به گزارش “ورزش تایمز”، هفته پنجم رقابتهای لیگ برتر با انجام یک بازی از امشب آغاز می شود که طی آن استقلال تیم هفتم جدول از فولاد تیم پنجم جدول پذیرایی می کند.

شاگردان شفر سرآغاز خیلی خوبی در لیگ هجدهم نداشته و از ۴ بازی نخست تنها یک پیروزی مقابل تراکتورسازی داشته اند و از این لحاظ عملکرد بهتری نسبت به میزبان هفته پنجمش دارد. 

ویژگی استقلال در ۴ هفته ابتدایی فصل عملکرد بهتر آنها در بازیهای خانگی است. شاگردان شفر تنها پیروزی این فصل شان را در خانه به دست آورده اند و دروازه آنها تاکنون در ورزشگاه آزادی باز نشده است و ۳ گل از ۵ گل زده شان هم در همین ورزشگاه بوده است و این در حالی است که فولاد در بازیهای خارج از خانه عملکرد خوبی نداشته و با یک مساوی و یک شکست تنها یک امتیاز از بازیهای خارج از خانه به دست آورده است.

آنچه استقلال را به نتیجه این دیدار امیدوار می کند آمار گلهای زده خارج از خانه فولاد است که عدد آن صفر است. فولاد بدون گل زده خارج از خانه و استقلال بدون گل خورده داخل خانه و این آن چیزی که لااقل استقلالیها را بابت بسته ماندن دروازه شان در این بازی امیدوار می کند.

بهترین گلزن استقلال در این فصل وریا غفوری است که زننده هر ۲ گل تیمش در بازی مقابل ذوب آهن بود تا با همین ۲ گل بهترین گلزن این تیم باشد.

این بازی پیشبازی دیدار آسیایی آبی ها است و پیروزی در این بازی می تواند آنها را با روحیه بهتری به مصاف السد بفرستد. اما مهم برای شفر این است که این بازی بازیکن مصدومی روی دست آنها برای آسیا نگذارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *