شنبه , ۲ شهریور ۱۳۹۸

استقلال شروع پرقدرتی داشت/ کسی انتظار این نتیجه را نداشت

به گزارش “ورزش تایمز”، داریوش شجاعیان پس از پیروزی ۴ بر صفر تیمش برابر پیکان تهران گفت: بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشتیم. با توجه به اینکه اولین هفته حضور ما در لیگ بود کسی انتظار چنین پیروزی ای از ما نداشت ولی توانستیم با قدرت مقابل پیکان ظاهر شده و به پیروزی برسیم.

وی افزود: چند بازیکن جدید به ما اضافه شدند که هر چه از زمان بازیها بگذرد آنها هماهنگ  تر می شوند و مطمئنا در آینده نتایج خوبی هم کسب خواهیم کرد.

هافبک استقلال تهران در خصوص بازگشت دوباره اش به میادین گفت: خوشحالم که توانستم دوباره شروعی خوب داشته باشم. من ۶ ماه تحمل کردم، تمرین کردم تا بتوانم با آمادگی به مسابقات بازگردم و امیدوارم بتوانیم این روند را ادامه دهم.

وی در پاسخ به این سئوال که رابطه بازیکنان با گادوین منشا چطور است؟ گفت: او بازیکن خوبی است و اعتقاد دارم استقلال خرید خوبی کرده، رابطه او با بازیکنان بسیار صمیمی است و خیلی زود در استقلال جا افتاده است.

شجاعیان در پایان و در مورد جذب پاتوسی و گونکالوس هم گفت: این دوبازیکن کیفیت بالایی دارند. یکی از آنها امروز گل زد و مطمئن باشید در آینده می توانند تاثیر زیادی برای استقلال داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *