شنبه , ۲ شهریور ۱۳۹۸

استقلال خوزستان از حریف بهتر بود/دلایل جدایی مبعلی و دلفی

به گزارش “ورزش تایمز”، کریم بوستانی عصر امروز پس از شکست تیمش در برابر ماشین سازی تبریز در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: امروز بازی خوبی انجام دادیم و بازیکنان ما فوق‌العاده بودند حتی می‌توانستیم در این بازی سه تا چهار گل برسانیم ولی دقت کافی را نداشتیم. 

وی در خصوص این سئوال که بازیکنان استقلال خوزستان امروز از جنگندگی خوبی برخوردار نبودند، بیان کرد: حریف در کل یک یا دو موقعیت داشت ولی ما سه تا چهار موقعیت خوب داشتیم ولی به پیروزی رسید ضمن اینکه در ابتدای نیمه دوم یک ضربه پنالتی برای ما گرفته نشد؛ بنابراین عقیده دارم ما بهتر بودیم هر چند در نیمه دوم بهتر نشدیم. 

بوستانی در خصوص تاثیر غیبت ایمان مبعلی در این شکست عنوان کرد: مبعلی مصدوم بود و در تیم ما بازی نمی‌کرد. مبعلی از جمع ما جدا شد و الان هم بازی نمی‌کند. او دوست داشت که به فولاد برود. البته دوست داشت در جمع ما بماند، اما پس از توافقی که میان استقلال خوزستان و فولاد صورت گرفت، قرار شد که به فولاد خوزستان برود و مربی این تیم باشد.

سرمربی استقلال خوزستان در مورد غیبت یونس دلفی نیز گفت: قرارداد دلفی سه ماه دیگر با باشگاه استقلال خوزستان به اتمام می‌رسید. او از رده‌های پایه در باشگاه حضور داشت و توافق کرد که به بلژیک برود و پیشرفت کند. قرار شد باشگاه بلژیکی مبلغی را به باشگاه استقلال خوزستان بدهد تا باشگاه آن را به ساکونی پرداخت کند، ۶ امتیاز کسر شده بازگردد و پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه باز شود. فکر می‌کنم بخشی از مبلغ مورد نظر برای ساکونی از رضایت‌نامه دلفی تأمین شود و باشگاه هم بخش دیگر این مبلغ را پرداخت کند.

بوستانی پایان گفت: ما در نیمه دوم خوب نبودیم تغییراتی در تیم دادیم اما نتوانستیم نتیجه بگیریم بازیکنان ماشین‌سازی تجمع خوبی در دفاع داشتند. به همین خاطر فرصت پیدا نکردیم آنها در ضدحملات خوب کار می‌کردند. در نیمه اول باز بازی کردند و ما موقعیت‌هایی به دست آوردیم اما در نیمه دوم بازی بسته‌ای ارائه کردند و ما با اینکه سیستم را به ۴-۴-۲ تغییر دادیم اما نتوانستیم فرصتی به دست بیاوریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *