یکشنبه , ۲۸ بهمن ۱۳۹۷

استقلال تازه به ساحل آرامش رسیده و زمان تغییر مدیریت نیست

محمد نوری در گفتگو با “ورزش تایمز” با اشاره به درج اخبار در برخی رسانه‌ها و به خصوص فضای مجازی مبنی بر تغییرات مدیریتی در استقلال و جدایی افتخاری از این باشگاه اظهار داشت: واقعا نمی‌دانم این خبر چه بود و از کجا آمد. گمان نمی‌کنم این موضوع چیزی جز شایعه باشد. بهرحال افتخاری علیرغم انتقاداتی که به او وارد بود کارنامه قابل دفاعی در استقلال دارد. او بحران های باشگاه را به خوبی مدیریت کرده و حالا که تیم را به ساحل آرامش رسانده این شایعات مطرح شده است.

وی افزود: به گمان من این شایعه از سوی افراد نزدیک به باشگاه در فضای مجازی طرح می شود. دلیل آن را نمی دانم اما شاید بعضی‌ها در باشگاه با قدرت گرفتن افتخاری متضرر باشند و برای همین چنین برنامه‌ای را به راه انداخته اند. اما آنچه مسلم است این است الان که باشگاه استقلال با قهرمانی در جام حذفی و راهیابی به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به ساحل آرامش رسیده به هیچ وجه قت دست زدن به مدیریت باشگاه نیست.

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال در خصوص مصاحبه تند کی‌روش بعد از اتمام کار تیم ملی در جام جهانی بیان داشت: کی‌روش همانطور که خودش گفت فرد مورد نظرش کاملا برانکو بود. باشگاه استقلال و شفر بیشترین هماهنگی را با تیم ملی داشتند و همواره بازیکنان خود را در اختیار تیم ملی گذاشتند. ما بیشترین بازیکن را در تیم ملی داشتیم و هیچ گاه خللی در برنامه‌های تیم ملی ایجاد نکردیم. طبیعی است که از این به بعد هم این همکاری بین باشگاه استقلال و تیم ملی وجود خواهد داشت.

نوری در خصوص بازیکنان خارجی و داخلی تیم ملی نیز بیان داشت: مقایسه بازیکان لیگ داخلی و خارجی اصلا درست نیست چرا که همه آنها زیر یک پرچم و برای یک کشور زحمت کشیدند و تلاش کردند. هر کدام نیز در حد بضایعت خود تلاش کردند. ما در جام جهانی بازیکن بد نداشتیم چه آنهایی که در لیگ‌های داخلی بازی کردند و چه آنهایی که در لیگهای خارجی توپ می‌زدند. ما هم در ایران لیگ خوب و پویایی داریم. 

پیشکسوت آبی پوشان در رابطه نقل و انتقالات استقلال و تمدید قرارداد با بازیکنان مورد نیاز شفر برای فصل آینده خاطرنشان ساخت: امور نقل و انتقالاتی تیم کاملا بر عهده آقایان افتخاری و توفیقی است و ما هم به این آقایان اعتماد کامل داریم و می دانیم امور نقل و انتقالاتی را به نحو احسن انجام خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *