سه شنبه , ۱ مرداد ۱۳۹۸

استراتژی کی‌روش درست است/ نباید در باد بازی با یمن بخوابیم

به گزارش “ورزش تایمز”، تیم ملی فوتبال کشورمان در نخستین گام خود در هفدهمین دوره جام ملتهای آسیا، پیروزی پر گل و قاطعی مقابل یمن به دست آورد. رضا حسن زاده ملی پوش سابق کشورمان در گفتگو با “ورزش تایمز” در این رابطه اظهار داشت: انتظار پیروزی برابر یمن را داشتم اما راستش را بخواهید نه با این نتیجه.

وی اضافه کرد: فکر می‌کردم بتوانیم به راحتی یمن را ببریم اما وقتی در بازی‌های گذشته دیده شد تیم‌های مطرحی مثل استرالیا و کره جنوبی مقابل حریفان کم نام و نشان تر از خود به مشکل خوردند، قدری نگران این بازی شدم. اما خوشبختانه تیم ملی در بهترین فرم ممکن مقابل یمن قرار گرفت و بهترین نتیجه ممکن را به دست آورد.

مدافع پیشین تیم ملی ایران بیان داشت: این بازی در روند حرکتی تیم ملی می‌تواند موثر باشد و ما باید بدانیم که این بازی تنها یک گام در این مسابقات بوده و با این پیروزی کارمان تمام نشده است، فقط گام اول را برداشتیم. استراتژی کی‌روش کاملا درست است و همانطور که او گفته بازی به بازی به این مسابقات نگاه می‌کند. 

حسن زاده گفت: باید پرونده یمن و بازی با این تیم را ببندیم و به بازی بعدی بیاندیشیم و برای آن برنامه ریزی کنیم. نباید در باد این بازی بخوابیم. هدف تیم ملی ایران در این بازی‌ها قهرمانی است نه پیروزی بر یمن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *