شنبه , ۲ شهریور ۱۳۹۸

استراتژی فوتبال پیکان باید تغییر کند/ حرف دایی را تایید می‌کنم

به گزارش “ورزش تایمز”، محمود شیعی پس از شکست سنگین چهار بر صفر پیکان برابر استقلال گفت: تیم دارا با تیم ندار از نظر مالی بازی کرد. با یارهایی که استقلال گرفته است خوب بازی کرد. این پیروزی را به آنها تبریک می گویم. بازیکنان ما نتوانستند تمرکز کنند. باید استراتژی خود را در تیم داری حرفه ای در فوتبال مرور کنیم و استراتژی جدیدی بنویسیم چرا که اینگونه بازی کردن در فوتبال به درد نمی خورد.

او افزود: بالاخره باید تعیین تکلیف کنیم که می خواهیم در فوتبال حرفه ای سرمایه گذاری کنیم یا نه، صرف حضور در مسابقات نباید بهانه باشد، باید تیمی بسازیم که در شان پیکان باشد. هنوز بازی اول است، استقلال خوب بازی کرد و یکی از شانس های قهرمانی است.

شیعی در پاسخ به این سوال مبنی بر اینکه مدیران استقلال هم نسبت به تزریق پول گله دارند؟ گفت: تزریق پولی که به تیم ما می شود نسبت به مبالغ هنگفتی که باشگاه های دیگر هزینه عددی نیست. 

او درباره هیات رئیسه فدراسیون نیز گفت: جلسه هیات رئیسه خیلی وقت است که برگزار نشده. قرار است در اولین جلسه همان بحثهای قدیمی برگزار شود. باید در اولین جلسه هیات رئیسه درباره انتخابات مجمع و تعیین تکلیف درباره بازنشستگان انجام شود. 

شیعی درباره مشخص شدن زمان سرمربی تیم ملی گفت: هنوز بحثی درباره سرمربی آینده نشده است. خود تاج هم گفته است که دیر نیست.

او در پاسخ به این سوال که برای تعیین سرمربی تیم ملی در کشورهای دیگر نظر سنجی مردمی برگزار می کنند؟ گفت: بعید می دانم باید بحث فنی شود.

او در پاسخ به این سوال که فدراسیون توانایی آوردن مورینیو و کلیزمن را دارد یا خیر؟ گفت : مگه مطرح شده اند؟ اگر مازیار ناظمی گفته خب منم می گویم فرگوسن را بیاوریم! خیر این بحث ها باید در کمیته تخصصی و فنی مطرح شود و به جز هیات رئیسه فدراسیون هیچ کس دیگر تصمیم گیرنده نیست و هیچ مسئولیتی ندارد.

او درباره صحبت های دایی که گفته بهتر است ناظمی در کارهای فدراسیون دخالت نکند؟ گفت: یعنی می خواهید من تایید کنم صحبت های او را، من تایید می کنم.

شیعی در پاسخ به این سوال آیا فدراسیون توانایی مالی به خدمت گرفتن مربی بزرگ را دارد؟ گفت: مگر تا به حال نداشته؟ مگر کی روش ساپورت نشده است؟ حتما دارد.

مدیر عامل باشگاه پیکان در پاسخ به این سوال که ۹۰۰ هزار دلار کی روش چگونه پرداخت می شود؟ گفت: این سوال را تاج پاسخ می دهد. 

وی درباره اینکه فدراسیون برای پرداخت پاداش ملی پوشان مشکل داشته و اعتراض ملی پوشان را در آورده ؟ گفت: کجا جنجال به پا شد. پاداش بازی های دوستانه را گرفتند بقیه را نیز می گیرند نگران نباشند وقتی پاداش  بازی دوستانه را گرفته اند پس حتما پاداش بازی های رسمی نیز  پرداخت می شود.

وی درباره کمک های وزارت ورزش نیز گفت؟ گفت: اطلاعی ندارم اما در آخرین  مرحله ۱۰ میلیارد بود که در دو مرحله در نظر گرفتند و پرداخت شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *