سه شنبه , ۲ بهمن ۱۳۹۷

اسامی بازیکنان تیم فوتبال امید ایران اعلام شد

به گزارش “ورزش تایمز”، اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال امید به منظور شرکت در رقابتهای جاکارتای اندونزی از روز شنبه ۳۰ تیرماه در مرکز ملی فوتبال آغاز میشودکه کرانچار، سرمربی این تیم اسامی بازیکنان دعوت شده به اردو را به شرح زیر اعلام کرد:

محمد سلطانی مهر، رضا جعفری از سایپا، مهدی امینی، ابوالفضل رزاق پور، امیر روستایی، محمد خدابنده لو از پیکان، حمیدرضا طاهرخانی، شاهین عباسیان و محمد امین اسدی از پرسپولیس، مهدی قائدی از استقلال، احمدرضا احمدوند از مقاومت( تهران)

عارف آقاسی از فولاد خوزستان، رضا جبیره  از صنعت نفت آبادان، و یونس دلفی از استقلال خوزستان( خوزستان)

شهاب عادلی و مهدی رحیمی از سپاهان اصفهان، مهران درخشان مهر از ذوب آهن( اصفهان)

محمد مهدی مهدیخانی و محمد آقاجانپور از پدیده مشهد( خراسان رضوی) 

علی طاهران، محمدرضا آزادی اندیزه، محمد مسلمی پور از تراکتورسازی، سید محمد خرم الحسینی از گسترش فولاد( آذربایجان شرقی)

علی شجاعی و نیما میرزا زاد از نساجی قائمشهر( مازندران)

علیرضا آرتا از مس کرمان( کرمان)

عارف غلامی.

بازیکنان فوق باید عصر روز شنبه ۳۰ تیر ماه راس ساعت ۱۷:۰۰ خود را در هتل آکادمی به کادر فنی معرفی کنند. اردوی فوق تا روز ۷ مرداد ماه ادامه خواهد داشت. ملی پوشان روز ۳۰ تیرماه وارد اردو می شوند و تهران را به مقصد عراق جهت انجام دو دیدار دوستانه در روزهای ۳ و ۶ مرداد ماه ، ترک می کنند. سپس تیم ملی روز ۷ مرداد ماه به تهران باز خواهد گشت و پس از استراحت، از روز ۱۱ مرداد ماه وارد اردو می شود. 

پس از برگزاری چند جلسه تمرینی، این تیم روز ۱۵ مرداد ماه به چین سفر می کند تا یک دیدار دوستانه با تیم ملی فوتبال امید چین در روز ۱۸ مرداد ماه برگزار کند. پس از پایان این دیدار دوستانه، ملی پوشان مستقیم به اندونزی سفر خواهند کرد تا در رقابتهای اسیایی به مصاف عربستان، کره شمالی و میانمار بروند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *