سه شنبه , ۲۹ مرداد ۱۳۹۸

از ذوب آهن شناخت خوبی داریم

به گزارش “ورزش تایمز”، مجید جلالی عصر دوشنبه در نشست خبری پیش از رویارویی تیمش با سبزپوشان نصف جهان اظهار داشت: خوشبختانه تمرینات اخیر تیم مرا امیدوار کرده و نشان داده است که ما تیم شایسته‌ای هستیم و بازیکنان تیم نیز دوست دارند این شایستگی را اثبات کند و من مطمئنم در نیم‌فصل دوم روزهای خوبی خواهیم داشت و می توانیم تماشاگران خود را که نگران تیم هستند خوشحال کنیم.

وی در پاسخ به سوالی پیرامون علت جدایی‌اش از تیم پیکان توضیح داد: ما آخرین بازی‌هایی که در پیکان داشتیم بازی‌های خیلی خوبی بود تا اینکه در آخرین بازی مشکلاتی پیش آمد که جلسات متعددی به دنبال داشت و در نهایت آنچه که هیئت مدیره از من می‌خواست من آن را نپذیرفتم و این مسئله منجر به جدایی من از پیکان شد.

سرمربی نساجی درباره ذوب‌آهن بیان داشت: ما شناخت خیلی خوبی از ذوب‌آهن داریم و آخرین بازی‌های این تیم ‌را بررسی کردیم و می‌دانیم که ذوب‌آهن تیمی است که هر تیم دیگری که بخواهد با آن مواجه شود باید روی آن حساب ویژه‌ای بکند و ما نیز برای این‌کار وقت زیادی صرف کردیم و امیدوارم بازی فردا، بازی خیلی خوبی شود و ما موفق بشویم.

وی پیرامون وضعیت نساجی اضافه کرد: ما فرصت کمی برای کار داشته و دیر شروع کردیم و نتوانستیم بازیکن داخلی جدیدی جذب کنیم و تنها موفق شدیم دو بازیکن خارجی جذب کنیم؛ در واقع مهم‌ترین کاری که کردیم این بود که تیم خودمان را حفظ کردیم و اجازه ندادیم هیچ بازیکنی از بدنه تیم جدا شود.

جلالی از هواداران تیمش تشکر کرد و افزود ما از نگرانی‌های هواداران با خبر هستیم و آن را درک می‌کنیم و آنها نیز باید شرایط تیم را درک کنند، اکنون تمامی رقبای ما خود را تجهیز کرده و ظرفیت‌های خود را حفظ کرده‌اند اما من به همه هواداران اطمینان می‌دهم که مجموعه نساجی هر کاری که بتواند، برای سربلندی تیم انجام می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *