یکشنبه , ۳ شهریور ۱۳۹۸

از انتخاب هیات‌مدیره جدید بی‌اطلاعم/ پرسپولیس برای امثال من است!

جعفر کاشانی در گفتگو با “ورزش تایمز”، در خصوص احتمال حضور خود در هیات مدیره جدید باشگاه پرسپولیس و ترکیب جدید هیات مدیره گفت: از اعضای جدید هیات‌مدیره کاملا بی اطلاعم. من به تازگی با آقای وزیر که رئیس مجمع باشگاه است صحبتی نداشته ام. با این حال اگر بازهم احساس شود که می توانم به مجموعه کمکی کنم با تمام وجود در خدمت خواهم بود. پرسپولیس برای من  و امثال من است که در آن زحمت کشیده ایم. این باشگاه مانند خانه ام می ماند. الان هم که با شما صحبت می کنم در ساختمان باشگاه شاهین که خودم ساختم هستم. هر کمکی که به هواداران پرسپولیس کنم افتخار است و خودم را خادم آنها می دانم.

رئیس سابق هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره تصمیم وزارت ورزش مبنی بر خصوصی سازی باشگاه های پرسپولیس و استقلال اظهار داشت: همیشه روی این اصل و موضوع تاکید داشته ام که پرسپولیس باید به معنای واقعی طعم باشگاهداری را بچشد. خصوصی سازی نیز باید رخ بدهد. به نظرم این اتفاق مشکلات بسیار زیادی را حل می کند.

وی درباره عملکرد هیات مدیره سابق پرسپولیس تصریح کرد: فکر می کنم نمره خوبی به این گروه داده شود. تلاش های بسیار زیادی برای حل مشکلات اصولی پرسپولیس شد تا این تیم بتواند با کمترین مشکلات به مسیر خود ادامه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *