چهارشنبه , ۳ بهمن ۱۳۹۷

از استقلال تهران شکایت نمی کنیم/ ۵۰۰ هزار یورو پرداخت می‌کنیم

به گزارش “ورزش تایمز”، حمیدرضا گرشاسبی در خصوص آخرین وضعیت باشگاه پرسپولیس در آستانه دیدار برگشت این تیم مقابل السد قطر گفت: نتایج السد را دنبال می کنیم. آنها در یک بازی هشت گل خوردند که البته بازیکنان ذخیره اش بازی کردند. خوشبختانه تمام تمرکز خودمان را به کار بستیم تا خودمان دچار غرور کاذب نشویم. انتظار هم داریم روند تمام  رسانه ها برای ما مثبت باشد. امیدواریم اول آبان با حمایت صاحبان اصلی باشگاه که هواداران هستند از سد حریف عبور کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص اتفاقات رخ داده در رختکن تیم نوجوانان استقلال تهران که توهین هایی به باشگاه پرسپولیس شده بود افزود: اصلا قصد نداریم از ایین باشگاه شکایت کنیم. با شکایت کردن از روند خوب و روبه رشدمان عقب می مانیم.

وی در گفتگو با برنامه رادیویی «تهران ورزشی» درباره مشکلات ورزشگاه آزادی در صورت صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: چنین نبود که بخواهند هزینه ها را گردن ما بیندازند. باشگاه قراردادش مشخص است. استادیوم آزادی، ورزشگاه ملی است و متعلق به هیچ باشگاهی نیست. به خاطر همین حساسیت هم وزیر ورزش ورود کرد تا اقدامات مربوطه توسط شرکت توسعه و تجهیز عملی شود.

گرشاسبی ادامه داد: اگر به فینال برسیم حدود ۲۰۰ نفر میهمان خارجی داریم. همچنین نزدیک به ۳۰۰ خبرنگار خارجی خواهند امد. سمیناری هم در تهران دارند که باید در همان ایام برگزار کنند. بطور کلی اسمی از میهمانان ویژه نبرده اند.

مدیرعامل سرخپوشان پایتخت درباره وضعیت کادرفنی و بازیکنان پرسپولیس اذعان داشت: هیچ مشکلی در این زمینه ها نداریم. می خواهیم با کمک همگانیف افتخار افرینی بزرگی برای پرسپولیس و فوتبال ایران کنیم.

وی درباره پرونده طلبکاران این باشگاه تاکیکد کرد: ۳۲ پرونده خارجی داشتیم که تمام آنها را بستیم. از تمام این موراد تنها یک مورد هست که ما اعتراض کرده ایم تا دادگاه CAS اظهار نظر کند. اما برخی بدهی هایمان هم به سه الی چهار نفر  به گونه ای است که از دادگاه نامه داده اند فعلا به آنها پرداختی نداشته باشیم.

گرشاسبی درباره حضور در مراسم ختم مادر بشار رسن گفت: او بازیکن اخلاقی و خوبی است. ما هم وظیفه خودمان می دانیم تا به همراهدو نفر از اعضای باشگاه در مراسم سوگواری مادرش شرکت کنیم.

مدیرعامل سرخپوشان پایتخت درباره تغییر زمان بازی های پرسپولیس در لیگ برتر خاطر نشان کرد: من از اقای تاج و فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ تشکر می کنم که در حال کمک کردن هستند. همه پیگیر هستند که پرسپولیس افتخار آفرینی کندئ. انصافا هر روز شخص وزیر ورزش و اقای داورزنی پیگیرند تا دغدغه هایمان کاهش یاید. خانم فرامرزیان هم مسائل مالی را پیگیرند. مشکل مالی ما در خصوص بازیکنان خارجی هم در یکی دو روز اینده رپداخت می شود.

وی درباره میزان پرداخت به خارجی های پرسپولیس تاکید کرد:بدهی ما به بازیکنان خارجی رقمی بالا است. اما قرار است از طریق ارز ثانویه بانک مرکزی حدود ۵۰۰ هزار یورو دریافت کنیم تا به مربیان و بازیکنان خارجی خود پرداخت کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *