شنبه , ۲ شهریور ۱۳۹۸

آغاز تمرینات تیم فوتبال امید در غیاب ۱۵ بازیکن!

به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، نخستین تمرین تیم فوتبال امید در اردوی بهمن ماه صبح امروز در پژوهشگاه ملی نفت تهران انجام شد.

در آغاز این تمرین که از ساعت ١١ با حضور ١١ بازیکن شروع شد، حمید استیلی مدیر تیم امید خطاب به بازیکنان اظهار داشت: خیلی خوشحالیم که در این اردو باز هم کنار هم هستیم. از باشگاه هایی که نفرات ملی پوش را در اختیار تیم امید گذاشتند قدردانی می کنیم. همچنین بعد از بازی های فردا تعدادی دیگر از بچه ها هم به اردوی ما ملحق می شوند. فراموش نکنیم که نظم و انضباط مهمترین مسئله برای ماست همچنین باید از فرصت باقیمانده تا آغاز مسابقات به بهترین شکل استفاده کنیم.

در ادامه زلاتکو کرانچار سرمربی تیم امید اظهار داشت: از شما انتظار دارم که مثل همیشه حرفه ای رفتار کنید. تعداد ما در جدیت تمرینات اثری ندارد و فردا نفرات دیگر هم به اردو اضافه می شوند. فرصت باقیمانده برای ما خیلی مهم است و تلاش می کنیم تا باز هم مسابقاتی را برگزار کنیم.

در این تمرین شهاب عادلی به دلیل مصدومیت غایب بود در حالی که طاهرخانی، صیادمنش، قائدی، آذری، نورافکن، پورابوالقاسم، ساکی، جبیره، طاهری، آغاسی، آقاجان پور، مهدیخانی، نامداری و زامهران هنوز خود را به کادر فنی تیم امید معرفی نکرده اند.

تمرینات تیم امید عصر امروز ساعت ١٨ در مجموعه پک دنبال خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *