دوشنبه , ۲۹ بهمن ۱۳۹۷

آخرین وضعیت محسن مسلمان از زبان سرمربی ذوب آهن

به گزارش “ورزش تایمز”، امید نمازی درباره آخرین وضعیت محسن مسلمان و تصمیم باشگاه برای کنار گذاشتن این بازیکن گفت: مسلمان بی انضباطی در تیم نداشته است. به خاطر مسائل فنی تصمیم گرفتیم او در لیست بازی آخر تیم نباشد ولی این بازیکن عکس العمل خوبی نداشت. سعی کردیم جلسه ای با او بگذاریم و توضیحاتش را بدهد.

وی افزود: درخواستمان از بازیکنان این بوده که در خدمت تیم باشند. روز گذشته هم جلسه خوبی با مسلمان داشتم. چارچوبی برای این بازیکن مشخص کرده ایم. اگر او بتواند در این چارچوب کار کند، می ماند ولی اگر بخواهد حاشیه درست کند راضی نخواهیم بود و نمی خواهیم جزو تیم باشد. اینرا برای مسلمان روشن کرده ایم و او هم در دو روز گذشته خوب تمرین می کند.

سرمربی ذوب آهن درباره شائبه کنار گذاشتن مسلمان به خاطر کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال تاکید کرد: به هیچ وجه تصمیم ما به کمیته اخلاق ارتباطی ندارد. من وارد این مسائل نمی شوم. چیزی که برایم مهم است تمرین و کارایی مسلمان در مسابقات است.

نمازی در پاسخ به سئوالی مبنی بر جذب نفرات جدید یادآور شد: قبل از بازی آخر رحیم زهیوی را جذب کردیم. الان هم دنبال جذب بازیکن داخلی هستیم که تا یکی دو روز دیگر اعلام می کنیم. دنبال بازیکن خارجی هم هستیم.

سرمربی ذوب آهن در مورد حمایت های سعید آذری مدیرعامل ذوب آهن گفت: سعید آذری در این مورد کم نگذاشته است. آذری از مدیران کاربلد است و همه جوره از من و تیم حمایت کرده است. مطمئنا این جواب می دهد. فصل های گذشته با گل محمدی و قلعه نویی هم بوده است که نتایج اول فصل خوب نبوده ولی تیم دور گرفته و خودش را بالا کشیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *