سه شنبه , ۵ مرداد ۱۴۰۰

یک مسئولیت دبیرکل فدراسیون گرفته شد/ جانشین قنبرزاده مشخص شد!

به گزارش “ورزش تایمز”، فدراسیون فوتبال ایران پس از صعود تیم ملی به مرحله انتخابی جام جهانی قطر تصمیم به ایجاد تغییرات در کادر مدیریتی ملی پوشان گرفته است.

شهاب‌الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون که در روزهای ابتدایی حضورش منصور قنبرزاده را به عنوان سرپرست دبیرکلی انتخاب کرده بود با حفظ سمت از او خواست تا دبیری ستاد اجرایی آماده سازی تیم ملی بزرگسالان را نیز بر عهده بگیرد.

با این حال این احتمال وجود دارد که در نشست روز یکشنبه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال مسئولیت دبیرکلی از قنبرزاده گرفته شود. در حالی که او هنوز سرپرست دبیرکل فدراسیون است، “ورزش تایمز” کسب اطلاع کرد مسئولیت او در ستاد اجرایی برنامه‌های آماده سازی تیم ملی بزرگسالان از وی گرفته خواهد شد.

از قرار معلوم غلامرضا حسینی فرد مشاور ارشد اقتصادی رئیس فدراسیون جدی ترین گزینه برای حضور در قامت دبیر ستاد اجرایی آماده سازی تیم ملی بزرگسالان در مسیر صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر خواهد بود.

بنابراین قنبرزاده که یکی از مهم‌ترین پست‌های فدراسیون فوتبال را بر عهده داشت حالا از ساختمان فدراسیون بیش از پیش فاصله می‌گیرد تا فعالیت خود را به عنوان یکی از دوستان قدیمی عزیزی خادم در جایگاهی دیگر پیگیری کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *