جمعه , ۳ خرداد ۱۳۹۸

یک روزه آماده بازی با استقلال شدیم/ اعتراض بازیکنانم به حق است

به گزارش “ورزش تایمز”، علیرضا مرزبان پس از باخت یک بر صفر نفت مسجدسلیمان مقابل استقلال تهران در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی گفت: بعد از اتفاقاتی که در طول هفته داشتیم مثل چهار روز تمرین نکردن باعث شد تا تیم ضربه بخورد. با اعتراضاتی که بازیکنانم به حق بابت عدم پرداخت مطالباتشان داشتند ما در یک روز تیم را آماده کردیم.

وی افزود: به همین خاطر فکر می‌کنم بازی خوبی انجام دادیم. شانس فوق العاده بزرگی در نیمه دوم داشتیم که موقعیت تک به تک تبدیل به گل نشد.

سرمربی نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: بازیکنان استقلال در نیمه دوم روی ضدحملات می‌توانستند گل بزنند. روی هم رفته از عملکرد بازیکنان بابت شهامتشان تشکر می‌کنم ولی نتیجه باب میل ما نبود. روی ضربه ایستگاهی هم شانس داشتیم اما تبدیل به گل نشد.

مرزبان درباره بازی‌های هفته آینده نفت مسجدسلیمان مقابل سایپا و سپاهان افزود: روند تیمی ما فوق العاده مثبت است. در بازی‌های خانگی می‌توانیم نتایج را به نفع خودمان برگردانیم. بعد از عید وقت داریم شرایط تیم را عوض کنیم. مدیریت تصمیماتی را برای پرداخت مطالبات بازیکنان گرفته است.

وی ادامه داد: گاهی مدیرعامل‌ها فکر می‌کنند بازیکنان برده آنها هستند و حتی با آنها بد صحبت می‌کنند. اما خوشحالم آقای نصیریان مدیری هستند که به حرف‌هایش عمل می‌کند تا بازیکنان شب عید به پول برسند.

سرمربی نفت مسجد سلیمان درباره داور بازی و عکس العملی که در یکی از صحنه ها مبنی بر اینکه داور سرمان را برید اظهار داشت: در آن صحنه منظورم بازیکن خودمان بود. اتفاقاً داوری بدون جنجالی را دیدیم و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *