سه شنبه , ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

گل‌محمدی: تیم امید گروه راحتی ندارد/ هواداران فوتبال حمایت کنند

به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، یحیی گل محمدی با اشاره به اهمیت مسابقات تیم امید در مرحله مقدماتی بازی‌های المپیک گفت: همه اهالی فوتبال آرزو دارند که سال ۱۳۹۸ با موفقیت و درخشش امیدهای فوتبال ایران آغاز شود، بازیکنانی که سرمایه‌های فوتبال کشور و ستاره‌های سال‌های آتی تیم ملی به شمار می‌روند و حالا آزمون مهمی را پیش روی خود می‌بینند.

سرمربی تیم فوتبال پدیده با اشاره به بازی‌های تیم امید در این مرحله اظهار داشت: به واقع هیچ تیم و گروه آسانی در مسابقات آسیایی خصوصاً در سطح پایه وجود ندارد. در سال‌های گذشته شاهد درخشش و موفقیت کشورهایی در این رده‌ها بوده ایم که پیش از این در فوتبال آسیا هیچ نام و نشانی نداشتند.

گل محمدی افزود: گروه تیم امید هم به نظر من با حضور تیم قدرتمندی مثل عراق همچنین ترکمنستان گروه سختی است و البته یمن هم احتمالاً انگیزه‌های زیادی خواهد داشت. با توجه به صعود قطعی یک تیم و ابهام در خصوص تیم دوم باید بگویم تیم المپیک کار آسانی در پیش ندارد اما امیدوارم با استعداد و توانمندی اعضای تیم شاهد صعود از این مرحله و در نهایت موفقیت در دور پایانی مسابقات باشیم.

بازیکن و کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال ایران در پایان گفت: صعود به المپیک رؤیای بزرگ فوتبال ایران است و امیدوارم در این مسیر از این تیم امید به شکل کامل حمایت شود. با توجه به برگزاری بازی‌ها در تهران امیدوارم هواداران فوتبال هم از این بازی‌ها استقبال خوبی داشته باشند و تیم المپیک در خانه خودش احساس تنهایی نکند تا بتواند از امتیاز میزبانی به خوبی استفاده کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *