دوشنبه , ۴ مرداد ۱۴۰۰

گردان برخوردی با مهاجم سایپا نداشت

به گزارش “ورزش تایمز”، مجید محافظت کار در نشست خبری بعد از بازی با سایپا اظهار داشت: کنفرانس خبری فوتبال باید به نوعی باشد وقتی مربی می‌آید در مورد مسائل فنی صحبت کند ولی به دلیل اتفاقاتی که اخیراً برای فوتبال ما در حال رخ دادن است ناچاریم هر جلسه علی رغم میل باطنی در مورد مسائل غیر فوتبالی حرف بزنیم.

وی افزود: کل بازی کیفیت بازی دو تیم مشخص بود کیفیت ذوب آهن در همه این هفته‌ها کیفیت خود را به شما اصحاب رسانه و بینندگان داخل ورزشگاه نشان داده است تیم ما در حالی ده‌نفره بود موقعیت‌های گل زیادی داشتیم و روی یک شوتی که روی هیچ تاکتیک و برنامه نبود گل خوردیم.

مربی باشگاه ذوب آهن ادامه داد: مطمئن بودیم با ده نفر شکست نمی‌خوریم زیرا بازیکنان ذوب آهن با غیرت هستند و می‌دانند در چه باشگاهی هستند؛ اگر شما قدمت و ریشه داشته باشید نمی‌توانند به آسانی ضربه بزنند اگرچه که خیلی‌ها کمر بسته‌اند به این تیم مظلوم لطمه بزنند.

وی تصریح کرد: هفته قبل پنالتی رخ داده و همه گفتند غلط بوده ولی این اظهار نظرها چه کمکی به ما در جدول نمی‌کند؛ آقایان مواظب باشید این تیم دل‌خوشی خیلی‌هاست و چشم امید خیلی‌ها به این تیم است باور کنید این‌طوری نمی‌توانید به این تیم ضربه بزنید.

محافظت کار اضافه کرد: در صحنه اخراج شما شهاب گردان را ببینید بازیکنی که اینقدر در ایران سبقه دارد ناراحت است و گریه می‌کند و می‌گوید اصلاً پای من به بازیکن نخورده است و مشخص است که روی این صحنه گردان پای خود را می‌کشد و مسئله دیگر اینکه چطور داور وسط از پنج متری نمی‌تواند تشخیص دهد و داور چهارم با آن فاصله نظر دهد.

مربی ذوب‌آهن با اشاره به بیانیه امروز باشگاه سایپا ‘TJ: امروز صبح دوستان بیانیه دادند و دقیقاً داوران را تحت فشار گذاشتند. اذعان داشتند که داور چهارم فلان بازی پنالتی گرفت. امروز برای‌تان جبران و دقیقه سیزده ستاره ما را اخراج کرد و شما توانستید یک امتیاز کادو از اصفهان ببرید. پای بازیکن نخورده اما کادر فنی سایپا و نیمکت نشیمنانشان شلوغ کردند.

وی گفت: چرا با سرنوشت تیم‌ها بازی می‌کنید؟ اگر دنبال کم کردن سهمیه اصفهان هستید و به شهر دیگری بدهید مرد و مردانه بگویید، نمی‌شود پذیرفت که اینقدر اشتباه داوری علیه یک تیم در یک فصل باشد و این اشتباهات سهوی هستند. مگر داور سوت خطا نزده؟ داور چهارم از چه زاویه‌ای دیده که تشخیص اخراج داده است؟ این رسمش نیست.

به گزارش مهر، علی رغم پیگیری‌های فراوان مربی سایپا در نشست خبری حاضر نشدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *