چهارشنبه , ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

«کونسیسائو» سرمربی الهلال نمی‌شود/ ناپولی مقصد نهایی؟

به گزارش “ورزش تایمز”، روزنامه رکورد پرتغال در گزارشی به بررسی آخرین وضعیت سرجیو کونسیسائو سرمربی تیم فوتبال پورتو پرداخت و اعلام کرد اگر کونسیسائو قصد جدایی از پورتو را داشته باشد، یک تیم بزرگ اروپایی را برای کار انتخاب خواهد کرد.

این روزنامه نوشت: «الهلال آخرین باشگاهی است که مربی پورتو را مدنظر دارد اما سعودی‌ها مانع بزرگی برای تحقق آرزوی او هستند: کونسیسائو قصد دارد در صورت ترک پورتو، در سطح بالای اروپا باقی بماند. این ایده‌ای بود که وی هنگام رد پیشنهاد باشگاه زنیت روسیه به صراحت آن‌را عنوان کرده بود؛ باشگاهی که حاضر بود سالانه ۶ میلیون یورو به کونسیسائو پرداخت کند. (زنیت سردار آزمون مهاجم ایرانی را در اختیار دارد) این مبلغ کمتر از مقداری است که سعودی‌ها می‌توانند هزینه کنند (۸ میلیون یورو در سال) اما حتی حضور زنیت در لیگ قهرمانان اروپا هم کونسیسائو را متقاعد به قبول پیشنهاد زنیت نکرد.»

طبق ادعای رکورد، سرمربی پورتو خواهان کار در تیم‌های سطح بالا است که در لیگ قهرمانان اروپا حضور دارند و به همین خاطر به پیشنهاد الهلال عربستان پاسخ منفی خواهد داد.

این روزنامه همچنین از علاقه باشگاه ناپولی ایتالیا به سرمربی پرتغالی خبر داده است.

این در حالی است که روزنامه «کوریره دلو اسپورت» ایتالیا اعلام کرده است سرمربی بعدی ناپولی، کونسیسائو خواهد بود و کار حضور این مربی در باشگاه ایتالیایی تمام شده است.

«کونسیسائو» سرمربی الهلال نمی‌شود/ ناپولی مقصد نهایی؟

به گزارش “ورزش تایمز”، الهلال حریف تیم استقلال ایران در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا است و از همین حالا به دنبال انتخاب سرمربی جدید است.

پیش از این مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو اعلام کرده بود کونسیسائو در این تیم نمی‌ماند و با بازیکنان این تیم بعد از آخرین بازی پورتو خداحافظی کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *