جمعه , ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

کمیته انضباطی برادر علی دایی را جریمه و محروم کرد


به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی این فدراسیون محمد دایی، مربی تیم سایپا را به دلیل تخلفاتش و به کار بردن کلمات نادرست و توهین به داوران بعد از اتمام مسابقه  برابر تیم گسترش فولاد که نهایتا منجر به اخراجش شد، به محرومیت یک جلسه ای  از همراهی تیم مربوطه و پرداخت ۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

* سعید الهویی، مربی تیم ذوب آهن در دیدار برابر فولاد خوزستان به دلیل توهین به داور چهارم منجر به اخراجش شد، به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و باید ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

* تیم سپاهان اصفهان به دلیل تخلفات تماشاگرانش برابر استقلال خوزستان (فحاشی به سرمربی تیم مقابل و مسبوق به سابقه)  به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. ضمن اینکه کمیته انضباطی به باشگاه سپاهان اصفهان تذکر داد که در صورت تکرار تخلف، تنبیهات شدیدتری را برای این تیم در نظر خواهد گرفت.

* تیم استقلال خوزستان نیز اقدام به ترک زمین در حین مسابقه کرد که موجب توقف بازی  از سوی سرپرست تیم شد. این تیم به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. کمیته انضباطی به روشنایی، سرپرست تیم فولاد خوزستان تذکر داد که در صورت تکرار تخلف، تنبیهات شدیدتری را برای وی در نظر خواهد گرفت.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *