دوشنبه , ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

کسب یک امتیاز برابر استقلال ارزشمند بود/ داور اشتباه کرد


به گزارش “ورزش تایمز”، محمدصادق بارانی پس از تساوی بدون گل تیمش برابر استقلال تهران در ورزشگاه شهدای شهر قدس گفت: بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتیم و حتی می توانستیم برنده این دیدار باشیم  اما متأسفانه فرصت ها به گل تبدیل نشد و دو امتیاز را از دست دادیم. البته یک امتیاز هم مقابل استقلال برای ما ارزشمند است و می تواند در آینده به ما کمک کند.

وی در خصوص پنالتی ای که برایشان گرفته شد و داور نظرش را عوض کرد اظهار داشت: نمی دانم چرا داور نظر خود را در خصوص پنالتی عوض کرد. فکر می کنم او اشتباه کرد زیرا پنالتی کاملاً درست بود و باید ضربه پنالتی را وارد دروازه استقلال می کردیم.

بارانی در پاسخ به این سوال که چرا تیم شما چند بازی دچار افت شده تصریح کرد: این مسئله کاملاً طبیعی است. فوتبال در همه جای دنیا همین گونه بوده است. یک زمان تمام بازی ها را پی در پی می بریم و در بعضی موارد هم دچار افت شده و بازی با تساوی به پایان می رسد. اما تلاش می کنیم در دیدارهای بعدی عملکرد بهتری داشته باشیم و نتایج خوبی کسب کنیم.

هافبک تیم پیکان تهران در پایان خاطرنشان کرد: کادر فنی خوب و بازیکنانی که در تیم پیکان هستند مطمئن باشند در نیم فصل دوم با قدرت ظاهر خواهیم شد و امتیازات از دست رفته را جبران خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *