دوشنبه , ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

کرانچار می ماند/ در کادر فنی تغییراتی ایجاد خواهد شد


به گزارش “ورزش تایمز”، محسن طاهری پس از شکست سه بر صفر سپاهان برابر استقلال در ورزشگاه آزادی گفت: بازی خوبی انجام ندادیم و اصلا از نتیجه راضی نیستم و باید هر چه زودتر تا شروع نیم فصل مشکلات سپاهان حل شده تا بتوانیم حضوری پرقدرت در ادامه لیگ داشته باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا کرانچار با نتایجی که در سپاهان گرفته برکنار خواهد شد تا خیر گفت: کرانچار ماندنی است و برکنار نخواهد شد اما شاید تغییراتی در دیگر اعضای کادر فنی برای تقویت بیشتر تیم صورت بگیرد.

وی در پاسخ به این سوال که مشکل اصلی سپاهان چیست، گفت: این را که من نباید جواب بدهم، باید از سرمربی تیم سوال کنید و او باید پاسخگوی مسائل فنی باشد.

طاهری در ادامه خاطرنشان کرد: ما تلاش می کنیم هر آنچه که سرمربی از ما می خواهد برایش مهیا کنیم و او باید به سوالات فنی جواب بدهد.

وی در پاسخ به این پرسش که شما از برخی لیدرهای منتسب به باشگاه ناراحت هستید زیرا علیه شما و کرانچار و حتی عبدالله ویسی رفتارهای غیراخلاقی از خود نشان دادند، گفت: همانطور که گفتید آنها منتسب هستند و ارتباطی با باشگاه سپاهان ندارند اما ما اجازه نمی دهیم کسی بخواهد باشگاه ما را به حاشیه ببرد.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در پاسخ به این سوال که گفته بودید با سه بازیکن خاطی برخورد خواهید کرد، گفت: من چنین صحبتی نکردم و اینها شایعاتی است که برخی ها به وجود می آورند.

طاهری در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم کادر فنی بتواند در نیم فصل از تعطیلات استفاده کرده و شروعی پرقدرت در ادامه لیگ داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *