دوشنبه , ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

کار بیرانوند مقابل هواداران اشتباه بود/ پرسپولیس آینده خوبی ندارد


به گزارش “ورزش تایمز”، سید جلال حسینی پس از تساوی بدون گل تیمش برابر پدیده مشهد در ورزشگاه آزادی گفت: بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشتیم حتی می توانستیم برنده هم باشیم اما متأسفانه بدشانس بودیم و توپ هایمان به گل تبدیل نشد.

وی در خصوص اعتراض هواداران به بیرانوند و رفتار نامناسب او با هواداران اظهار داشت: کار بیرانوند اشتباه بود اما ما برای او چه کردیم؟ اصلا وضعیت باشگاه مشخص نیست. تیمی که مدیرعامل نداشته باشد بهتر از این نمی شود. متأسفانه هیئت مدیره هم تنها دور هم جمع می شوند و هیچ کار مثبتی انجام نمی دهند و ما نمی دانیم تا کی باید چنین وضعیتی را تحمل کنیم؟

کاپیتان پرسپولیس در ادامه تصریح کرد: تمام بازیکنان مشکلاتشان را به من می گویند ولی از من چه کاری بر می آید. باید کسی باشد که پاسخگو باشد و جواب مشکلات را بدهد.

حسینی در پاسخ به این سوال که آیا تنها مشکل شما مسائل مالی است؟ گفت: بحث فقط مالی نیست. آن یک بعد از قضیه است ما مشکلات زیادی داریم و وزارت ورزش باید زودتر تکلیف مدیرعامل باشگاه را مشخص کند. با این وضعیت مطمئن باشید پرسپولیس روزهای خوبی در آینده نخواهد داشت و این مشکل به ضرر تیم تمام خواهد شد.

وی در پایان و در خصوص قضاوت داور نیز خاطرنشان کرد: متأسفانه عملکرد خوبی نداشت. شاید چندین بار دروازه بان پدیده وقت تلف کرد اما او بی تفاوت از این گذشت و در مجموع نتوانست قضاوت خوبی از خود ارائه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *