پنجشنبه , ۲۸ شهریور ۱۳۹۸

چالش سه جانبه فوتبال ایران/ گل‌محمدی، پدیده و تیم امید!

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی تاج شب گذشته در مصاحبه‌ای مدعی شد برای سرمربیگری تیم امید مذاکره خوبی با یحیی گل محمدی داشته و توافقات عمده حاصل شده است.

تاج گفت: تنها مانعی که آقای گل محمدی دید، مذاکره با تیم پدیده بود. قرار شد خودم با این تیم صحبت کنم. ما باید در المپیک هم بدرخشیم. می‌شود گفت تا اندازه زیادی با یحیی تمام کرده‌ایم.

بعد از این صحبت‌های مهدی تاج، یحیی گل محمدی و فرهاد حمیداوی مالک باشگاه پدیده میهمان تلفنی برنامه شبکه خراسان رضوی شدند.

گل محمدی درباره مذاکره اش با فدراسیون فوتبال و نگرانی هواداران پدیده از جدایی اش گفت: صحبت کلی با فدراسیون داشتم و کار نهایی انجام شده است ولی مشخص نیست. در چند روز آینده همه چیز مشخص می‌شود. توکل به خدا؛ ببینیم قسمت چه می‌شود. یکسال در خدمت فوتبال مشهد بودم و خاطرات خوبی داشتم.

سرمربی پدیده درباره اینکه به نظر می‌رسد پاسخش برای حضور در تیم امید و جدایی از پدیده مثبت است، گفت: هنوز مشخص نیست. باید مشورتی با دوستان و خانواده ام داشته باشم. فقط صحبت کلی با فدراسیون داشتم. اینجا هرچه موفقیت کسب کردیم مدیون هواداران و حمایت‌های خوبشان هستیم. فراموش نمی‌کنم لحظاتی که تا آخرین ثانیه‌ها ما را تشویق می‌کردند. خیلی از گل‌های ما در ثانیه‌های پایانی به ثمر رسید.

در ادامه فرهاد حمیداوی مالک باشگاه پدیده روی خط آمد. وی که به نظر می‌رسید از خبر مذاکره گل محمدی با تیم امید جا خورده است، گفت: ما برای فصل بعد با یحیی تمام کرده‌ایم. حتی با مدیر برنامه‌های ایشان راجع به بازیکنان مورد نیاز و جزئیات برنامه‌ها برای فصل بعد صحبت کردیم. به غیر از امضا، همه کار کرده‌ایم. ما با هم «یا علی» را گفته‌ایم.

مالک باشگاه پدیده در واکنش به این جمله که در فوتبال ایران امضا مهمتر از توافق است؟ خاطرنشان کرد: این در مورد همه این صدق نمی‌کند. یحیی جزو آدم‌هایی است که این قانون درباره اش صدق نمی‌کند.

مجدداً یحیی گل محمدی در خصوص اظهارات مالک باشگاه پدیده صحبت کرد و گفت: بله صحبت‌های خوبی با باشگاه داشتیم. از این‌طرف آقای تاج خودش تماس گرفت و نشستی با هم داشتیم. چیزی مشخص نیست. تا چند روز آینده تصمیم می‌گیرم. چه اینجا باشم چه آنجا برای هر دو تیم آرزوی موفقیت می‌کنم. هنوز نه قراردادی امضا کرده‌ام نه توافق نهایی بوده. ان شاءالله هرچه قسمت باشد.

گل محمدی ادامه داد: صحبت‌هایی که با آقای تاج داشتم دلیل بر این نیست که از پدیده جدا شوم. تا چند روز آینده قضیه جمع می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *