پنجشنبه , ۴ بهمن ۱۳۹۷

پیگیری دیدار تیم ملی فوتبال ایران و یونان در سطح سفارت‌خانه

به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، تیم ملی فوتبال کشورمان امروز در حالی در پنجمین دیدار دوستانه خود پیش از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به مصاف تیم ملی ترکیه می رود که برنامه مربوط به مسابقات تدارکاتی مطابق پیش بینی و درخواست  سرمربی تیم ملی و توافقات صورت گرفته با فدراسیون فوتبال انجام گرفته است.

بر این اساس،ملی پوشان کشورمان در تاریخ های ذیل دیدارهای تدارکاتی خود را پشت سرگذاشته و خواهند گذاشت:

۲۶ اسفند ۹۶/ ایران – سیرالئون

۳ فروردین ۹۷/ ایران – تونس

۷ فروردین ۹۷/ ایران – الجزایر

۲۸ اردیبهشت ۹۷/ ایران – ازبکستان

۸ خرداد ۹۷/ ایران – ترکیه

۱۲ خرداد ۹۷/ ایران – یونان

۱۸ خرداد ۹۷/ ایران – لیتوانی

همچنین به اطلاع می رساند که درباره برگزاری دیدار دوستانه تیم ملی ایران مقابل یونان هنوز هیچ موضع رسمی جدیدی از سوی فدراسیون این کشور مطرح نشده و فقط یک مصاحبه منتسب به سرمربی تیم ملی یونان در این باره منتشر شده است.

در صورتیکه به هر دلیل دیدار دوستانه ایران و یونان برگزار نشود، فدراسیون فوتبال ایران موضوع را از طریق مبادی زیربط بین المللی برای احقاق حقوق مادی خود پیگیری خواهد کرد و فدراسیون فوتبال یونان و اسپانسر زیربط می باید پاسخگو باشند.

 در این میان روابط عمومی فدراسیون فوتبال مراتب تقدیر و تشکر این فدراسیون را از سفارت جمهوری اسلامی ایران در یونان و همچنین سفارت این کشور در ایران ابراز می کند و تصریح می کند موضوعات مرتبط با برگزاری مسابقه، در سطح عالی در حال پیگیری است.

 همچنین ذکر این نکته ضروری است از آنجا که در برخی منابع اعلام شده که برای برگزاری دیدار ایران و یونان قرارداد محکمی میان طرفین در کار نبوده،بر این اساس قراردادهای مرتبط با برگزاری دیدار ایران و یونان برای تنویر افکار عمومی در سایت  فدراسیون فوتبال منتشر می شود.

پیگیری دیدار تیم ملی فوتبال ایران و یونان در سطح سفارت‌خانه
پیگیری دیدار تیم ملی فوتبال ایران و یونان در سطح سفارت‌خانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *