یکشنبه , ۲۶ اسفند ۱۳۹۷

پیش‌بینی اهالی فوتبال و فوتسال بانوان از نتایج تیم ملی در روسیه

به گزارش “ورزش تایمز”، بیست و یکمین دوره جام جام جهانی به طور رسمی آغاز شد. یوزهای ایران با هدایت کارلوس کی روش در حالی راهی بزرگ ترین آوردگاه فوتبالی جهان شده اند که این بار امید به انجام بازی های درخشان تیم ملی بسیار بیش تر از گذشته است.

هم گروهی ایران با تیم های اسپانیا، پرتغال و مراکش که آن را به گروهی سخت تبدیل و حساسیت را دو چندان کرده است، می تواند نوید بخش دیدار های جذاب باشد. هیچ چیز در فوتبال قابل پیش بینی نیست، ملی پوشان ایران در جام جهانی برزیل بازی تماشایی مقابل آرژانتین ارائه کردند جایی  که حتی اگر شانس با تیم ملی یار بود می‌توانستند پیروز از زمین خارج شوند اما مسی فرشته آرژانتینی ها در لحظات پایانی تیمش را مقابل یوزهای ایرانی نجات داد.

این بار شاگردان کی روش با ستاره هایی همچون کریس رونالدو، په په، اندره سیلوا،  برناردو سیلوا ، روی پاتریسیو، دخئا، داوید، راموس، اسنسیو و… رو به رو خواهند شد. تیم ملی اما نشان داده مقابل بهترین ها همیشه بازی های خوبی را انجام داده است.

هشتاد میلیون نفر، یک ملت، یک ضربان قلب  شعار تیم ایران است. با این شعار به استقبال جام جهانی می رویم و برای یوز پلنگ های ایران آرزوی موفقیت داریم.

در ادامه، پیش بینی اهالی فوتبال و فوتسال بانوان را در گفت و گو با خبرنگار مهر می خوانیم، پیش بینی هایی که فارغ از کسب نتیجه پر از امید و حس خوب نسبت به تیم ملی فوتبال است.

* لیلا صوفی زاده نایب رئیس فدراسیون فوتبال
امید، لازمه موفقیت است. هرجا امید باشد به دنبال آن تلاش، اراده و ایمان است. تمامی این عوامل دست به دست هم می دهد تا یک بازی خوب ارائه شود. تیم های حاضر در جام جهانی از بهترین ها هستند و هر تیمی برای صعود از گروهش اعزام شده است. با توجه به اینکه تیم ملی نخستین تیم صعود کننده از آسیا و دومین تیم صعود کننده در جهان است این را به فال نیک می گیریم.

پیش‌بینی اهالی فوتبال و فوتسال بانوان از نتایج تیم ملی در روسیه
لیلا صوفی زاده

* شهرزاد مظفر، سرمربی تیم ملی فوتسال
همیشه از گفتن عدد پرهیز می کنم. بسیار امیدورام ایران برای نخستین بار از گروهش صعود کند هرچند که این گروه سخت ترین گروه در ادوار گذشته تیم ملی در جام جهانی است. کار سختی در پیش است. نباید توقعات را از تیم ملی بالا برد. توقع و انتظار منطقی داشته باشیم و بدانیم با چه تیم هایی بازی داریم، آنها بسیار قوی هستند. آرزوی موفقیت برای تیم ملی دارم و بیش تر سعی  می کنم از تماشای بازی لذت ببرم. همینکه در جام جهانی نماینده داریم و در بین بهترین تیم های جهان هستیم رضایت بخش است.

پیش‌بینی اهالی فوتبال و فوتسال بانوان از نتایج تیم ملی در روسیه
شهرزاد مظفر

* کتایون خسرویار، سرمربی فوتبال زیر ۱۹ سال
بازی ایران و اسپانیا را از نزدیک تماشا خواهم کرد. در گروه بسیار سختی قرار داریم که بهترین تیم های آسیا، آفریقا و اروپا در آن حضور دارند. می دانم و امید دارم که تیم ملی در کنار کی روش قوی‌ترین تیم را بسته است.

پیش‌بینی اهالی فوتبال و فوتسال بانوان از نتایج تیم ملی در روسیه
کتایون خسرویار

* مریم ایراندوست، مربی سابق تیم ملی فوتبال
بلیت بازی تیم ایران و پرتغال را گرفته ام و اگر امتحانات پسرم فرصت بدهد حتما می روم و بازی تیم ملی را تماشا می کنم در غیر اینصورت در ایران تمام بازی ها را تماشا می کنم. تا قبل اعلام لیست قطعی تیم ملی امید بسیاری به نتایج تیم ملی داشتم اما با توجه به فهرست اعلام شده، در خط دفاعی کمی مشکل داریم. به همین دلیل دو پیش بینی دارم که امیدوارم پیش بینی نخست رخ دهد.

پیش‌بینی اهالی فوتبال و فوتسال بانوان از نتایج تیم ملی در روسیه
مریم ایراندوست

پیش بینی که از روی علاقه به تیم ملی دارم این است که ایران ۲ بر یک مراکش را شکست می دهد، مقابل پرتغال و اسپانیا هم به تساوی یک بر یک و صفر بر صفر دست پیدا می کند. اما پیش بینی معقولانه این است که مقابل مراکش یک بر یک مساوی می کنیم. برابر پرتغال ۲ بر صفر بازنده می شویم و مقابل اسپانیا هم با یک شکست می خوریم. 

*  زهرا قنبری، ملی پوش فوتبال
پیش‌بینی سخت است و نمی‌توان نتیجه را گفت. احساس می‌کنم امسال تیم ملی متفاوت‌تر از گذشته در جام جهانی حاضر شده است. حتی خواب دیده‌ام که مقابل مراکش پیروز شده‌ایم. شاید مقابل پرتغال مساوی کنیم اما فارغ از نتیجه همینکه در جام جهانی در کنار بهترین ها حضور داریم و با آنها تنه به تنه می شویم اتفاق خوبی است.

پیروزی ۲ بر یک مقابل مراکش، شکست ۳ به ۲ مقابل پرتغال و واگذاری نتیجه مقابل اسپانیا با دریافت ۲ گل، پیش بینی قنبری از دیدارهای تیم ملی فوتبال در جام جهانی بود.

پیش‌بینی اهالی فوتبال و فوتسال بانوان از نتایج تیم ملی در روسیه
زهرا قنبری

* ساراقمی، خانم گل پنج دوره رقابت های لیگ برتر فوتبال
این بازیکن فوتبال بانوان اینگونه پیش بینی کرد که تیم ملی فوتبال با یک گل مراکش را شکست می دهد. برابر پرتغال به تساوی بدون گل دست پیدا می کند و با نتیجه ۲ بر یک هم بازنده دیدار با اسپانیا خواهد شد. 

پیش‌بینی اهالی فوتبال و فوتسال بانوان از نتایج تیم ملی در روسیه
سارا قمی

* فرزانه توسلی، دروازبان تیم ملی فوتسال ملقب به عقاب آسیا
توسلی با آرزوی موفقیت برای تیم ملی وبازگشتِ دستِ پر ملی پوشان به کشور پیش بینی کرد ملی پوشان یک بر صفر مراکش را شکست می دهند و ۲ بر صفر مغلوب اسپانیا می شوند و بازی با پرتغال نیز با برتری ۲ بر یک یاران کریس به پایان می رسد. 

پیش‌بینی اهالی فوتبال و فوتسال بانوان از نتایج تیم ملی در روسیه
فرزانه توسلی

* گلاره ناظمی، داور بین المللی فوتسال
قلبا دوست دارم تیم ملی پیروز شود. ناظمی با این جمله اینگونه پیش بینی کرد که دیدار ایران و مراکش با تساوی بدون گل به پایان می رسد. ضمن تیم ملی فوتبال به ترتیب با دریافت ۳ و ۲ گل، نتیجه دیدار برابر اسپانیا و پرتغال را واگذار می کند. 

پیش‌بینی اهالی فوتبال و فوتسال بانوان از نتایج تیم ملی در روسیه
گلاره ناظمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *