چهارشنبه , ۷ خرداد ۱۳۹۹

پیروزی پیشکسوتان «اردبیل» بر منتخب پیشکسوتان«پرسپولیس و استقلال»

به گزارش “ورزش تایمز”، دیدار دوستانه فوتبال بین دو تیم «نماینده اردبیل» و «منتخب استقلال و پرسپولیس تهران» در رده سنی پیشکسوتان از عصر جمعه در ورزشگاه تختی اردبیل برگزار شد که در پایان با برتری تیم میزبان به پایان رسید.

تیم منتخب پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس با سرمربیگری سعید مراغه‌چیان و با فهرست بهروز سلطانی، مهدی امیرآبادی، مرتضی فنونی زاده، محمد نوازی، بهروز پرورش خواه، بهزاد داداش زاده، رحیم یوسفی، بهنام طاهرزاده، پوریا شکورزاده، ناصر محمدخانی و علیرضا اکبر پور پای به این دیدار گذاشت.

در مقابل تیم منتخب پیشکسوتان اردبیل نیز با مربیگری محبوب داوردان و موسفیدکرده‌های منتخب سال‌های دور مستطیل سبز استان از جمله اصغر خدایی، احمد ساجدی، ساسان دین خواه، ودود خواربار، حسین عباس زاده، عزیز گنجگاهی، احد آرومی، داور مجنون، شاپور اسماعیل زاده، داریوش عرفانی و حسین یوسفی به مصاف حریف خود رفتند.

این دیدار که با چاشنی دوستی و معرفت و البته استقبال نه چندان مناسب هواداران اردبیلی همراه شده بود؛ در نهایت با برتری ۶بر ۵ تیم منتخب اردبیل به پایان رسید.

در این مسابقه دوستانه برای تیم اردبیل، داور مجنون، شاپور اسماعیل زاده و یعقوب صالحی هر کدام یک گل به ثمر رسانده و داریوش عرفانی نیز هت تریک کرد. در تیم منتخب استقلال و پرسپولیس نیز بهنام طاهرزاده، بهروز پرورش خواه و محمد نوازی هر کدام یک گل و علیرضا اکبرپور دو گل به ثمر رساندند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *