دوشنبه , ۷ مهر ۱۳۹۹

پیروزی شیرینی در روزی سخت کسب کردیم


به گزارش “ورزش تایمز”،  محمدرضا مهاجری عصر جمعه پس از پیروزی تیمش مقابل نفت تهران اظهار کرد: خوشحالم که در یک روز سخت که ازلحاظ تعداد بازیکن در مضیقه بودیم پیروز شدیم. لطف خدا شامل حال ما شد و به گل رسیدیم.

وی افزود: پس از گل دوم با فشار نفت ما هم موقعیت‌های بسیاری داشتیم؛ مهربان به تیرک‌ زد، قاضی و خلعتبری هم موقعیت داشتند اما خودمان با از دست دادن موقعیت‌ها ادامه کار را سخت کردیم.

سرمربی تیم‌ پدیده مشهد تصریح کرد: با توجه به اینکه فرصت زیادی بین بازی پرسپولیس و نفت نبود کار کمی برای ما سخت شده بود و با نبود نفرات اصلی این مشکلات بیش‌ازپیش به ما فشار وارد کرد اما بازی خوب پیش رفت و زمانی که مهربان گل سوم را زد نفسی راحت کشیدیم.

وی ضمن تشکر از هواداران خاطرنشان کرد: باید دست‌ یکایک آن‌ها را ببوسیم که زیر باران هم تیم خود را تشویق کردند و زمینه‌ساز پیروزی ما شدند. برد شیرین و مهمی بود، آزمونی سخت را با برد پشت سر گذاشتیم.

مهاجری در خصوص نفت عنوان کرد: نباید به نفت ایستگاهی می‌دادیم، زیرا میانگین قدی بیشتری از ما داشتند و بازیکنان فرصت‌طلبی روی ضربات شروع مجدد در این تیم وجود دارد.

وی درباره نیمکت نشینی شهاب گردان و بازی دادن به سعید جلالی تصریح کرد: اگر جلالی می‌خواهد گلر بزرگی شود، باید تمرکزش را بالاتر ببرد. سعید شانس بزرگی دارد که در کنارش گلر باتجربه‌ای مثل شهاب گردان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *