سه شنبه , ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

پیروزی در جام‌حذفی را فراموش کردیم/ تمرکزمان روی سپاهان است

به گزارش “ورزش تایمز”، تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی شب گذشته در جم میهمان پارس جنوبی بود و توانست میزبانش را با نتیجه ۲ بر یک شکست داده و راهی مرحله یک هشتم نهایی شود.

علیرضا منصوریان سرمربی سبز پوشان در گفتگو با “ورزش تایمز” در خصوص این بازی اظهار داشت: بازی سخت و خوبی را بردیم. پیروزی بر پارس جنوبی در جم کار بزرگی بود که بچه‌های ذوب آهن موفق به انجام آن شدند.

سرمربی ذوب آهن در ادامه بیان داشت: تیم ما کار بزرگی کرد و من از عملکرد همه بازیکنانم رضایت کامل دارم. 

سرمربی ذوب آهن تاکید کرد: اما این پیروزی خوب و کار بزرگ را همان دیشب در جم گذاشتیم و تنها دقایقی برای این پیروزی شادی کردیم. چون اهداف بزرگتری در سر داریم و نباید این شادی‌های کوچک، ما را از اهداف بلند مدت و بزرگترمان دور کند.

منصوریان گفت: همان دیشب هم به بازیکنانم گفتم این پیروزی همینجا تمام شد و از همین الان باید به سپاهان فکر کنیم و روی این بازی بزرگ تمرکز کنیم. 

سرمربی سبزپوشان گفت: بازی خوبی که در جم ارائه دادیم ناشی از هماهنگی فراوانی بود که در تیم ایجاد شده و این هماهنگی میسر نمی‌شود مگر آن که تیم، یک خانواده باشد. ما الان به این مرتبه رسیدیم و از مرز تیم بودن عبور کرده و تبدیل به یک خانواده شده‌ایم. کل تیم ما امروز یک خانواده است و همه برای اهداف مشترک این خانواده تلاش می‌کنند.

وی در خاتمه با بیان این مطلب که امیدوار است دیدار با سپاهان یک بازی با کیفیت و خوب باشد گفت: دربی همیشه دربی است و این شامل دربی اصفهان هم می شود. سپاهان هم تیمی بزرگ است که از مربی خوب و کاربلدی استفاده می‌کند. ما هم برای این بازی برنامه‌های خاص خودمان را داریم و مطمئنم که دربی اصفهان یکی از بازیهای خوب هفته ششم خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *