جمعه , ۱۳ تیر ۱۳۹۹

پیروزی استقلال با چهار گل قابل پیش‌بینی نبود

به گزارش “ورزش تایمز”، تیم فوتبال استقلال در یکی از بهترین نمایش‌های این فصلش توانست سایپا را در ورزشگاه شهدای شهر قدس با ۴ گل شکست دهد تا هواداران این تیم با امیدواری بیشتری کار آنها را در ادامه فصل دنبال کنند.

محمدرضا مهرانپور در گفتگو با “ورزش تایمز” در خصوص این بازی اظهار داشت: نکته جالب این بازی درست از آب در آمدن پیش بینی استراماچونی در خصوص تعداد بالای گلهای آبی پوشان بود. این نشان می‌دهد وی به جز مسائل فنی بر مسائل روانشناسی در فوتبال هم اشراف دارد.

وی اضافه کرد: استراماچونی اشاره درستی به مسائل روحی و ذهنی بازیکنان استقلال کرد. اما نتایج اخیر این تیم نشان می دهد حالا اعتماد به نفس به آبی پوشان بازگشته و با آسودگی خیال بیشتری در دیدارهای آینده به میدان می‌روند.

پیشکسوت آبی پوشان بیان داشت: استقلال مقابل سایپا بازی روانی انجام داد، به راحتی خلق موقعیت کرد و بازیکنان هم نسبتا راحت دروازه را باز کردند تا بعد از مدتها یک پیروزی خوب و بی حرف و حدیث را از تیم ببینیم.

مهران پور ستاره این بازی را عارف غلامی دانست و در خصوص وی گفت: غلامی هم در دفاع خوب و بی نقص بود و هم در حملات موثر. طبیعی است که با یک گل و یک پاس گل باید او را بهترین بازیکن این میدان دانست. 

مربی سابق سایپا در خصوص عملکرد نارنجی پوشان بیان داشت: به نظر می‌رسید بازیکنان این تیم در اکثر دقایق بازی تحت تاثیر ستاره‌های استقلال بودند و در دفعاتی هم که روی دروازه آبی پوشان خلق موقعیت کردند، خط دفاع ودروازه‌بان آنها به موقع وارد عمل شد تا توپی از خط دروازه شان عبور نکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *