یکشنبه , ۳ شهریور ۱۳۹۸

پنالتی پرسپولیس درست نبود/ وقت احترام به ماشین سازی است

به گزارش “ورزش تایمز”، هوشنگ نصیرزاده بعد از تساوی ماشین سازی مقابل پرسپولیس در هفته بیست و نهم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی گفت: بازی خوب بود ولی فکر می‌کنم پنالتی ای که داور گرفت عجولانه بود و ریتم بازی را عوض کرد. اگر پنالتی نمی‌گرفت نتیجه مطلوب برای ما رقم می‌خورد.

وی افزود: ماشین سازی امروز فقط یک تماشاگر داشت و آنهم من بودم ولی پرسپولیس ۶۰ هزار تماشاگر داشت. الان وقتش است به تیم ماشین سازی هم احترام بگذارند چون شرافتمندانه بازی می‌کنیم و مقابل این همه تماشاگر و تیم قدرتمندی مثل پرسپولیس نتیجه مطلوبی بگیریم.

مدیرعامل ماشین سازی تاکید کرد: ز کمیته داوران گلایه دارم. حتی کمک داور یک خطای هند را در یک قدمی خودش پرچم نزد یا خطای یک بازی خطرناک را نگرفت. جو بازی طوری بود که قضاوت داور طوری شود الان اینطور مصاحبه کنم. با افرادی که می‌خواهند از داور انتقاد کنند مخالفم ولی در این بازی دیدم خطای پنالتی که برای پرسپولیس گرفته شد غیر منصفانه بود.

نصیرزاده درباره مالکیت مشترک ماشین سازی با تراکتورسازی تصریح کرد: قبلاً به این سوال جواب داده ام.

وی درباره اینکه امروز به سهرابی سرپرست کمیته داوران صحنه پنالتی پرسپولیس را نشان داده است، گفت: امیدوارم اینطور باشد ولی داوری که می‌خواهد رشد کند باید چنین مسابقاتی را قضاوت کند.

مدیرعامل ماشین سازی درباره کنار گذاشتن رضا خالقی فر از لیست ماشین سازی تصریح کرد: نباید این موضوع برجسته شود. خالقی فر یک جلسه تمرین نیامد و از او توضیح خواستند و چون هماهنگی با کادر فنی نداشت از لیست بیرون ماند. او مصدوم نبود.

نصیرزاده درباره احتمال پاداش دادن به بازیکنان ماشین سازی به خاطر این تساوی گفت: حتی در بازی با استقلال که باختیم پاداش دادیم. در این بازی هم به بازیکنان پاداش می‌دهیم. تیم‌هایی که ۴۰ سال است اینطور هستند با تیم‌هایی که ۴ ماه اینطور هستند را با هم مقایسه نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *