جمعه , ۹ خرداد ۱۳۹۹

پنالتی استقلال درست نبود/حرکت بیرانوند اشتباه بود/داور نوسان داشت

حیدر سلیمانی در گفتگو با “ورزش تایمز” در خصوص قضاوت موعود بنیادی فر در دربی اظهار داشت: به طور کلی داوری دو نیمه کاملا متفاوت داشت. بنیادی فر در نیمه اول تمرکز لازم را نداشت و تصمیمات اشتباهی گرفت، اما در نیمه دوم به خودش آمد و با قضاوتی خوب، اشتباهات نیمه اول را جبران کرد.

وی اضافه کرد: بزرگترین اشتباه داور روی صحنه پنالتی بود. اینطور که ما از تصاویر تلویزیونی دیدیم اصلا خطایی صورت نگرفته بود و اگر خطایی هم بود، بیرون از محوطه بود. اما بعد از آن که پنالتی به اشتباه اعلام شد، باید آن ضربه به خاطر خطای بیرانوند تکرار می شد. داور در آن صحنه دو اشتباه بزرگ داشت.

سلیمانی گفت: یک اشتباه بزرگ دیگر در نیمه اول، اعلام آفساید مرتضی تبریزی بود که گویا این آفساید را خود داور وسط اعلام کرده بود نه کمکش. به اینها اضافه کنید چند اشتباه دیگر روی اعلام ضربات خطا که بعضا برعکس گرفته شد.

کارشناس داوری در ادامه بیان داشت: اما تیم داوری در نیمه دوم به خود آمد و کلا قضاوت متفاوتی داشت. گویا آنها تمرکز خود را به دست آورده بودند.

سلیمانی تاکید کرد: تصمیمات داور از جمله کارتهای زرد و قرمزی که داد همه درست بود و باید به قضاوت داور در نیمه دوم نمره قبولی داد.

پیشکسوت داوری در ادامه بیان داشت: به طور کلی باید بگویم از بنیادی فر انتظار بیشتری داشتیم اما در کل از او یک قضاوت معمولی دیدیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *