یکشنبه , ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

پرونده محسن فروزان در جریان است/ بازگشت مازولا و شکاری

به گزارش “ورزش تایمز”، غلامرضا صادقیان یک شنبه شب در گفتگو با خبرنگاران ابراز داشت: تراکتور از نظر حضور هوادار در ورزشگاه پنجمین رتبه دنیا را کسب کرده است و ویلموتس سرمربی تیم ملی فوتبال ایران را نیز در بازی گذشته در وزشگاه یادگار امام تبریز حضور پیدا کرد و از نزدیک نظاره گر بازی بود.

وی افزود: برای ویلموتس جالب بود که باشگاه تراکتور در طول مدت کوتاهی که به بخش خصوصی واگذار شده، از چنین امکاناتی برخوردار است، تشویق مداوم و متنوع هواداران حاضر در ورزشگاه نیز برای سرمربی تیم ملی فوتبال ایران جذابیت داشت.

مدیرعامل باشگاه تراکتور همچنین عنوان کرد: روش های تکنیکی و تاکتیکی دنیزلی است که تیم را آرایش داده و با ترکیب مورد نظر خود تیم را ترمیم می کند و همانگونه که سرمربی ترکیه ای قول داده بود بعد از گذشت ۵ هفته از فصل، شاهد بازی هجوری تراکتور بودیم.

صادقیان با اشاره به برنامه های باشگاه برای ایجاد امکانات رفاهی هواداران اظهار داشت: ما پیگیر این مساله هستیم، جاده های منتهی به ورزشگاه، حدود ۴۰ سال پیش احداث شده و بروز کردن آن زمان بر خواهد بود اما از شهرداری تبریز انتظار داریم که بسترهای لازم را برای رفاه هواداران فراهم کنند.

وی اظهار داشت: صندلی های استادیوم یادگار امام تبریز شماره گذاری شده و باید بلیط ها الکترونیکی شده و فرهنگ سازی صورت بگیرد تا روزی شاهد باشیم که هر فرد شماره صندلی خود را شناخته و روی آن بنشیند.

به گفته مدیرعامل باشگاه تراکتور یک طرح موزاییکی هم برای بازی تراکتور با استقلال در حال طراحی است که ۹ آبان ماه در تبریز برگزار می شود.

صادقیان همچنین با اشاره به پخش زنده بازی های تراکتور از شبکه ورزش تصریح کرد: نامه ای به رئیس سازمان صداوسیما نوشته ایم و قرار است که طی دیدار با قائم مقام سازمان صداوسیما درخواست های خود را مطرح کنیم تا شاهد پخش بازی های تراکتور از شبکه های سراسری باشیم.

وی در ادامه با اشاره به عدم حضور رضا شکاری در دیدارهای تراکتور گفت: دنیزلی در پاس همدان ترکیب خاصی را به میدان فرستاده بود، روش های تاکتیکی مربی است که در هر بازی تغییر می کند، از طرفی ما آنقدر بازیکنان قوی داریم که می توانیم بگوییم ۲ تراکتور در اختیار داریم.

پیراهن جدید تراکتور رونمایی می شود

مدیرعامل باشگاه تراکتور در بخش دیگری با اشاره به وضعیت مازولا تصریح کرد: برنامه پزشکی مازولا گفته بود طی ۴ هفته نیاز دارد تا به حالت آمادگی بازگردد و دنیزلی نظر داشت که هفته گذشته به تبریز برگردد و تا پایان این هفته شاهد حضور او در میدان خواهیم بود.

صادقیان همچنین اظهار داشت: رزاق پور نیز از ملی پوشان کشورمان است که بعد از بازگشت از اردوی تیم ملی فوتبال، در اختیار باشگاه قرار خواهد گرفت.

به گفته مدیرعامل باشگاه تراکتور، استوکس و اروین تاکنون رضایت باشگاه را اخذ نکرده اند و نیاز دارد که حتما رضایت ما را جلب کنند و برای این پرونده نیز وکیل ویژه ای تعیین شده است.

صادقیان در پاسخ به این سوال که برای تهیه محصولات باشگاه توسط هواداران چه اقداماتی صورت گرفته است، اظهار داشت: به زودی پیراهن تراکتور با طرح تازه از هفته بعدی رونمایی می شود و رنگ و مدل تراکتور نیز تغییر پیدا کرده و بازیکنان در دیدار تراکتور و نساجی به تن می کنند.

وی ادامه داد: فروشگاهی نیز ویژه هواداران تراکتور در نظر گرفته شده است، در طول ۴ ماه گذشته نظم و انضباطی در باشگاه ایجاد شده که به لحاظ فنی، مالی و اداری قابل ارائه است.

پرونده محسن فروزان در جریان است/ بازگشت مازولا و شکاری

تبریز به کمپ جدید فوتبال تبدیل می شود

مدیرعامل باشگاه تراکتور درباره جذب بازیکن پاریسن ژرمن ابراز داشت: من هم این خبر را امروز شنیدم، ما ۴ بازیکن خارجی می توانستیم جذب کنیم که این اقدام نیز صورت گرفته است.

صادقیان گفت: سعی کردیم بازیکنانی جذب کنیم که بروز بوده و در باشگاه های خود بازی می کردند، فورچونه هم از چنین بازیکنانی بود که در اولین حضور خود نیز مورد استفاده قرار گرفت، او به تیم ملی کشورش نیز دعوت شده است.

وی با اشاره به وضعیت احداث استادیوم اختصاصی تراکتور گفت: فکرهای تازه ای اندیشیده شده تا تبریز را به یک کمپ فوتبال تبدیل کنیم و احداث استادیوم اختصاصی تراکتور تنها بخشی از این برنامه است.

مدیرعامل باشگاه تراکتور افزود: عملیات احداث هتل اختصاصی تراکتور نیز به اتمام رسیده و در بازی های بعدی از آن استفاده خواهیم کرد.

صادقیان در بخش دیگری گفت: تراکتور هم برای جام حذفی و هم لیگ برتر برنامه دارد، دیدار با تیم نود ارومیه در جام حذفی نیز به درخواست باشگاه تراکتور در ۵ آذرماه برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: برای قرارداد بازیکنان جدیدی که جذب تراکتور شده اند از مدل جدیدی استفاده شده، اگر در سال اول از او رضایت داشته باشیم به مدت ۲ یا ۳ سال دیگر تمدید خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه تراکتور اذعان داشت: تعداد تماشاگران در دیدار با پارس جنوبی ۲۵ هزار نفر اعلام شد که معتقدیم بیش از این بود، براین اساس، سیستم جدیدی طراحی شده تا تعداد دقیق تماشاگران مشخص شود، ۲۵ درصد تماشاگران ما در نیمه دوم در ورزشگاه حاضر می شوند که درهای استادیوم باز است.

به گفته صادقیان، مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی از استقبال هواداران تراکتور از تماشاگران مهمان این تیم در تبریز تقدیر کرد که گزارش این کار اخلاقی در اختیار کمیته انضباطی نیز قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *