پنجشنبه , ۲۹ آبان ۱۳۹۹

پرسپولیس چاله‌های زیادی دارد؛ باید صبور باشیم/هنوز دنبال بازیکنیم

به گزارش “ورزش تایمز”، یحیی گل محمدی بعد از خروج از باشگاه پرسپولیس و جلسه با مدیران این باشگاه در جمع خبرنگاران درباره این جلسه گفت: یک روز دیگر بیشتر برای جذب بازیکن وقت نداریم. اگر بازیکنی گیرمان بیاید می‌گیریم.

وی با بیان اینکه مهدی مهدی خانی امروز و به صورت دائمی به پرسپولیس اضافه می‌شود، درباره دلیل عدم جذب بازیکنانی چون فرشاد فرجی گفت: نمی‌شود از بازیکنی اسم برد. چند گزینه داشتیم که یا قرارداد داشتند یا از نظر کیفی خوب نبودند. در حال جستجوی بازیکن هستیم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سئوال که آیا با توجه به کرونایی شدن چند بازیکن تیم ملی عراق، بشار رسن به بازی هفته دوم پرسپولیس در لیگ برتر می‌رسد؟ اظهار کرد: بله او به بازی بعد می‌رسد ولی از وضعیت کرونای تیم عراق خبر ندارم.

گل محمدی درباره انتقال قرضی امیر روستایی از پرسپولیس به پیکان تصریح کرد: بحث این است که روستایی یا قرضی به پیکان برود یا بازیکنی از پیکان بگیریم.

وی در خصوص ارزیابی اش از مدیریت جدید باشگاه پرسپولیس گفت: خدا را شکر مدیریت جدید خوب است. دارند تلاش می‌کنند مشکلات حل شود. مشکلات خیلی زیاد است ولی باید این فرصت را به آنها بدهیم تا مشکلات یکی یکی رفع شود. باشگاه سختی‌ها و چاله‌های زیادی دارد. مسئولان پشت سر هم جلسه می‌گذارند تا مشکلات رفع شود. ما هم باید صبورتر باشیم و به این قضیه حمایتی نگاه کنیم.

گل محمدی در پاسخ به سئوالی مبنی بر مشکلاتش با مهدی رسول پناه مدیر سابق پرسپولیس که حتی کار را به استعفای رسانه‌ای گل محمدی کشاند، تاکید کرد: به خاطر بدعهدی و وعده‌هایی که قرار بود مشکلات را حل کند اما هیچ وقت محقق نشد همان موقع چند بار به باشگاه نامه زدم. حتی برای قطع همکاری مصاحبه کردم. تا دلتان بخواهد نامه زدیم ولی با این مشکلات ادامه دادیم و خدا هم کمک کرد قهرمان غرب آسیا شدیم. این مشکلات ادامه دارد ولی باید صبور باشیم.

سرمربی پرسپولیس در پایان از بحث توافق این باشگاه با استقلال برای جابجایی بازیکن اظهار بی اطلاعی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *