دوشنبه , ۷ مهر ۱۳۹۹

پرسپولیس با تمام وجود برابر تیم ها بازی می کند

به گزارش “ورزش تایمز”، یحیی گل محمدی شامگاه جمعه در آستانه بازی روز شنبه تیمش پرسپولیس برابر نساجی مازندران در قائمشهر اظهار داشت: لازم می دانم از همه اصحاب رسانه بابت اینکه حضوری نمی‌توانم مصاحبه کنم عذرخواهی کنم.

وی اضافه کرد، هر چند که اگر هم حضور داشتم به خاطر مسائل پیش آمده بنا به خواسته باشگاه امکان صحبت مقابل دوربین‌های تلویزیون را نداشتم.

فکری، تیم نساجی را خوب ساخت

سرمربی تیم پرسپولیس تهران به بازی روز شنبه تیمش برابر نساجی مازندران اشاره کرد و ادامه داد: میدانیم که در مقابل یک تیم خوب و با برنامه بازی داریم فوتبال زیبا و خوبی را به نمایش می‌گذارند باید تبریک بگویم به آقای فکری و همکارانش بابت این نوع فوتبالی که ارائه می‌دهند.

گل محمدی گفت، که بازی راحتی برای ما نخواهد بود ولی ما پرسپولیس هستیم و در مقابل هر تیمی برای گرفتن سه امتیاز وارد زمین خواهیم شد.

وی افزود: درست است قهرمان شدیم ولی با تمام وجودمان بازی خواهیم کرد.

سرمربی تیم پرسپولیس تهران یادآورشد، دوست دارم هوادارانمان از بازی بچه‌ها لذت ببرند هرچند حضور فیزیکی ندارند ولی ما آنها را در قلب خودمان حس می‌کنیم.

گلمحمدی، همچنین از سومین حضورش در بازی‌های این فصل لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر ابراز خرسندی کرد و گفت، واقعاً خوشحالم من خاطرات خوبی با این شهر و مردم دارم و هرگز این خاطرات را فراموش نخواهم کرد.

وی یادآورشد، با افتخار می گویم که من یک زمانی مربی این باشگاه بودم و برای مردم و تیم نساجی آرزوی موفقیت دارم.

تیم پرسپولیس تهران که هفته گذشته قهرمانی خود را در چهارهفته مانده به پایان رقابتهای لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور قطعی کرده، در چارچوب هفته بیست و هفتم این رقابت‌ها از ساعت ۱۷:۳۰ شنبه ۱۱ مرداد در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به مصاف تیم رده نهمی نساجی مازندران می‌رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *