پنجشنبه , ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

پرسپولیس النصر را شکست می‌دهد/ گل‌های «آل کثیر» اروپایی است

محمد صادقی در گفتگو با “ورزش تایمز”، در خصوص بازی امروز پرسپولیس با النصر عربستان در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا که در دوحه قطر برگزار می شود گفت: دیدار بسیار سختی است که من فکر می کنم شاگردان یحیی گل محمدی برای رسیدن به پیروزی نیاز به تمرکز  ذهنی بالایی دارند.

پیشکسوت پرسپولیس با اشاره به تاریخچه بازی هایی که بین تیم های باشگاهی ایران و عربستان برگزار شده است، افزود: وقتی نگاهی به بازی های قبلی نمایندگان هر دو کشور می کنیم به وضوح می توانیم به قدرت بالا و انگیزه تمام نشدنی ایرانی ها پی ببریم. پرسپولیس هم معمولا مقابل تیم های عربستانی نتایج خیلی خوبی گرفته است. به همین خاطر فکر می کنم کفه ترازو به سود پرسپولیس است و بازی در همان ۹۰ دقیقه به سود پرسپولیس تمام می شود.

وی درباره احتمال کلین شیت دوباره حامد لک مقابل مهاجمان گلزن و خطرناک النصر تاکید کرد: دروازه بان پرسپولیس خیلی زود خودش را به تیم تحمیل کرد. حامد لک نقش بسیار ویژه ای در صعود این تیم به نیمه نهایی داشت. مدافعان پرسپولیس هم کمترین فضا را به مهاجمان حریف برای پاسکاری و زدن شوت قرار می دهند. اگر این تیم مواظب ضربات پشت محوطه جریمه باشد می تواند کلین شیت دیگری را برای خودش ثبت کند.

صادقی یادآور شد: فکر می کنم عملکرد یحیی گل محمدی از بازیکنان پرسپولیس هم بهتر  بوده است. او بازیکنان جدید را خیلی زود به ترکیب رساند و حس همکاری را در تیمش بالا برد. مشخص است چنین تیمی قطعا می تواند بهترین نتایج را بگیرد. گل محمدی خوب فکر کرد و درخشان عمل کرد.

صادقی درباره گلزنی های عیسی ال کثیر تصریح کرد: آل کثیر به خوبی جای علی علیپور را پر کرده است. او اندازه دو بازی فوتبال می دود و با توان بالایی که دارد مثمر ثمر ظاهر شده است. گل هایی که او می زند اروپایی است و نشان از توانمندی اش دارد.

پیشکسوت پرسپولیس با پیش بینی نتیجه بازی امروز خاطرنشان کرد: پرسپولیس می تواند روی سرعت بالای وحید امیری و گلزنی او در کنار عیسی آل کثیر حساب باز کند. فکر می کنم این بازی با دو گل که پرسپولیس خواهد زد به پایان برسد و این تیم به فینال برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *