جمعه , ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

پاداش تیم ملی فوتسال بانوان در نوبت پرداخت است

به گزارش “ورزش تایمز”، امیرمهدی علوی درباره اعتراض ملی پوشان فوتسال بانوان ایران نسبت به عدم دریافت پاداش قهرمانی خود در آسیا گفت: زحمات بانوان قطعاً از ذهن پاک نمی شود و همه قدردان این تیم هستیم. موضوع پرداخت پاداش فوتسالیست ها و سایر تیم ها سال گذشته در هیات رئیسه مصوب شد. تلاش فدراسیون برای گرفتن مطالباتش از فیفا ادامه دارد. به گرفتن این مطالبات خیلی نزدیک شده بودیم ولی به خاطر کرونا این تلاش بعد از عبور از شرایط فعلی تداوم می یابد و با عنایت هیات رئیسه پاداش در دستور کار است.

سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره نگاه تبعیض آمیز در پرداخت پاداش ها تاکید کرد: واقعاً نگاه تبعیض آمیز وجود ندارد و نگاه فدراسیون به همه یکسان است. در بحث امکانات اردوها و غیره تمام تیم ها مورد عنایت هستند. حتی تیم هایی از آقایان هم از گذشته پاداش هایی طلب دارند و در نوبت پرداخت است. فدراسیون به وعده ای که می دهد عمل می کند.

علوی درباره اینکه به نظر می رسد تیم ها برای گرفتن پاداش خود باید همانند کارلوس کی روش سرمربی سابق تیم ملی اقدام کنند، تصریح کرد: باور کنید اینطور نیست. این نگاه در فدراسیون وجود ندارد. اتفاقاً امروز با آقای طالقانی داشتیم درباره همین پاداش صحبت می کردیم.

وی همچنین در خصوص اینکه ۲۲ میلیون پاداش دو سال پیش ارزش خود را از دست داده و اینکه آیا فدراسیون تصمیمی برای افزایش آن دارد؟ گفت: اگر درخواستی باشد در هیات رئیسه بررسی می شود. بررسی آن در حوزه مدیریتی است. اگر درخواستی از سوی این تیم مطرح شود بررسی می شود.

سخنگوی فدراسیون فوتبال تاکید کرد: افتخارات این تیم فراموش نشده است و در ویترین افتخارات فوتسال ما باقی می ماند.

علوی که با رادیو جوان گفتگو می کرد، در پاسخ به این سئوال که اگر کرونا تمام شود ملی پوشان فوتسال بانوان به پول می رسند؟ اظهار کرد: شرایط مکاتبات و برنامه ریزی با فیفا عطف به مصوبه هیات رئیسه در جریان بود. حتی پارسال گرفتن مطالباتمان نزدیک به تحقق بود و الان هم در دستور کار است.

سخنگوی فدراسیون فوتبال در پایان در واکنش به احتمال تهدید ملی پوشان فوتسال به خاطر درخواست پاداششان از سوی فدراسیون، گفت: اصلاً اینطور نیست. بنده به نمایندگی از مدیران تصمیم گیر صحبت کردم. این تیم فراموش نشده است. همانطور که خیلی از تیم های دیگر که از گذشته مطالباتی دارند، فراموش نشده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *