پنجشنبه , ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

پاتوسی بازیکنی استثنایی است/ استقلال باید به قهرمانی امیدوار باشد

هاشم حیدری در گفتگو با “ورزش تایمز” اظهار داشت: وقتی یک تیم سه امتیاز کامل بازی را می‌گیرد یعنی شرایط خوب است. استقلال یک نیمه بازی را کنترل کرد و در نیمه دوم بازی بهتری ارائه داد و در نهایت هم توانست مزد برتری‌اش را با آن گل استثنایی بگیرد.

مهاجم سابق آبی پوشان گفت: استقلال در نیمه دوم اشتهای زیادی برای گلزنی و پیروز شدن داشت و تعویض‌ها هم نشانه همین تفکر حاکم بر تیم بود.

حیدری در خصوص گلزنی هافبک آبی پوشان در دقیقه ۹۷ گفت: آن یک گل کاملاً استثنایی بود. پاتوسی قدرت زیادی دارد که در آن دقیقه توانست در شرایطی دشوار هم تصمیم خوبی بگیرد و هم بتواند آن تصمیم را اجرا کند. این گل ثابت کرد پاتوسی یک بازیکن استثنایی است. او کاری کرد که از عهده بازیکنان معمولی بر نمی‌آید.

وی در خصوص شانس قهرمانی استقلال در این فصل گفت: بهرحال بازی‌های دیروز شانس قهرمانی را تا حدودی افزایش داد. اما بچه‌های ما الان اصلاً نباید به این موضوع فکر کنند و فقط باید بازی به بازی به نتایج دیدارهای خودشان فکر کنند. بچه‌ها باید بروند که خودشان همه بازی‌های شأن را ببرند. حالا اگر رقبای دیگر در این میان امتیازاتی از دست دادند که این شانس بیشتر هم می‌شود.

حیدری گفت: متأسفانه استقلال به راحتی ۴ امتیاز مقابل پرسپولیس و سایپا از دست داد و حالا باید افسوس این امتیازات از دست رفته را بخورد.

مهاجم پیشین آبی پوشان در خصوص کم گل زدن مهاجمان در فصلی که تیم زیاد گل می‌زند بیان داشت: این موضوع به نوع مهاجمی که یک تیم در اختیار دارد و شرح وظایف آنها بستگی دارد. مهم این است که تیم استقلال الان خوب و زیاد گل می‌زند و خوب نتیجه می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *