جمعه , ۲۸ تیر ۱۳۹۸

«پاتوسی»برای استقلال یک موهبت است/ می توان به قهرمانی امیدوار بود

ایمان عالمی در گفتگو با “ورزش تایمز” و در خصوص پیروزی استقلال برابر الهلال عربستان از هفته سوم لیگ قهرمانان گفت: بعد از اتفاقاتی که در دو بازی اخیر برای استقلال بوجود آمده بود خیلی‌ها انتظار داشتند این تیم برابر الهلال نتیجه قابل قبولی کسب نکند و بازی را به حریفش که بازیکنان خوبی هم در اختیار دارد واگذار کند.

وی تاکید کرد: دیدار برابر الهلال به دو بخش تقسیم می‌شد. بخش اول این بود که بازیکنان دوست داشتند در این دیدار پیروز شوند و همین مسئله باعث شد تا با زدن یک گل زودهنگام شرایط به سود استقلال تغییر کند و سپس گل دوم هم زده شود. بخش دوم این قضیه پاتوسی بود. او برای استقلال یک موهبت است. در بازی گروهی، ضربات ایستگاهی و کمک به خط دفاع بسیار عالی است و شاید اگر اشتباه داوری نبود او می‌توانست یا گلزنی کند یا پاس گل سوم را بدهد.

مهاجم پیشین استقلال تاکید کرد: البته حملات استقلال بعد از گل دوم فروکش کرد و این مسئله باعث شد تا الهلال بازی را در دست گرفته و فشار را بر استقلال زیاد کند. همین مسئله باعث بر هم خوردن نظم خط دفاعی شد و یک اشتباه فردی یک گل را به الهلال تقدیم کرد. در نیمه دوم، الهلال طبیعی بود که برای جبران گل خورده و پیروزی، فشار زیادی بر روی دروازه استقلال بیاورد ولی خط دفاع منظم بود و اجازه گلزنی به حریف را نداد اما در مجموع با اینکه هیچکس انتظار پیروزی از استقلال را نداشت این تیم توانست یک برد خوب را کسب کرده و به صعود به دور بعد امیدوار شود.

عالمی در مورد عملکرد حسین حسینی درون دروازه نیز افزود: حسینی یکی از بهترین گلرهای ایران است. او برابر الهلال عملکرد عالی داشت و اجازه نداد دروازه اش باز شود البته روی گلی که خورد مقصر نبود و این گل حاصل اشتباه خط دفاع بود اما در مجموع اعتقاد دارم با اعتماد به نفسی که حسینی به دست آورده می‌تواند یکی از گلرهای خوب تیم ملی و استقلال باشد.

ایمان عالمی با اشاره به دیدار استقلال برابر سپاهان گفت: با این پیروزی استقلال می‌تواند به کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر امیدوار باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *