دوشنبه , ۲۵ شهریور ۱۳۹۸

وزیر ورزش و جوانان باید از مردم آذربایجان عذرخواهی کند

به گزارش “ورزش تایمز”، رضا علیزاده عصر امروز سه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه باید به صورت دقیق حواشی و اتفاقات پیش آمده برای تیم تراکتورسازی در هفته‌های پایانی لیگ برتر بررسی شود، افزود: وزیر ورزش برای اتفاقاتی که در لیگ برتر برای تیم تراکتور افتاد باید از مردم آذربایجان عذر خواهی کند.

این نماینده مردم ورزقان سپس با تاکید بر اهمیت ورزش و به خصوص فوتبال در افزایش نشاط اجتماعی از اتفاقات اخیر فوتبال ایران انتقاد کرد و ادامه داد: نباید با بعضی سهل انکاری های سهوی و احتمالاً عمدی موجب بحران‌های اجتماعی شویم و شور و نشاط جوانان را به یاس و ناامیدی تبدیل کنیم.

علیزاده در ادامه با اشاره به اینکه تراکتور یک تیم ریشه‌ای و پر طرفدار است، ادامه داد: متأسفانه وزارت ورزش بیشتر به یکی دو تیم خاص توجه دارد که این یک سیاست اشتباه بوده و بایستی به صورتی برنامه ریزی شود که امکانات ورزشی و فرصت‌های موجود در اختیار تمام تیم‌ها قرار گیرد.

علیزاده در پایان ضمن تاکید بر عذرخواهی وزیر ورزش از مردم آذربایجان، از مدیران تیم تراکتور سازی خواست با برنامه ریزی دقیق برای قهرمانی این تیم در فصل آینده تلاش کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *