دوشنبه , ۵ اسفند ۱۳۹۸

وزارت ورزش و سرپرست فدراسیون فوتبال تعامل خوبی دارند

به گزارش “ورزش تایمز”، شروین اسبقیان با اشاره به صحبتهای مطرح مبنی بر انتصابی بودن ریاست برخی فدراسیون ها گفت: برنامه مورد نظر برای انتصابی کردن ریاست فدراسیون ها نیست اما شرایط فدراسیون های صنفی برای ریاست تغییر می کند. 

وی با بیان اینکه اعضای مجمع این دسته فدراسیون ها دستخوش تغییرات خواهد شد، یادآور شد: این مسئله و ضوابط آن در حال تدوین است. مثلا در فدراسیون پزشکی ورزشی حضور نماینده ورزشکاران و داوران مانند سایر فدراسیون ها معنایی ندارد.

مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی با تاکید بر اینکه دغدغه وزارت ورزش تعیین تکلیف ریاست فدراسیون هاست، گفت: در برخی فدراسیون ثبت نام ها انجام شده، کمیسیون تطبیق هم تشکیل شده اما هنوز نتیجه استعلام از نهادهای نظارتی نیامده است. به محض دریافت پاسخ تاریخ انتخابات را اعلام می کنیم.

اسبقیان در مورد اینکه وصعیت فدراسیون هایی که با سرپرست اداره می شوند و انتخابات آنها خاطرنشان کرد: به طور حتم تا پایان سال تکلیف فدراسیون ها به ویژه المپیکی ها مشخص می شود، فرصت هست.

وی همچنین با بیان اینکه وزارت ورزش پیگیر برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال است، گفت: وزیر نشستی با مسئولان فدراسیون فوتبال داشت. تصمیمات لازم اتخاذ خواهد شد. خوشبختانه تعامل خوبی بین بهاروند و مجموعه وزارت ورزش وجود دارد و به زودی شاهد تصمیم گیری خواهیم بود. آنچه اتفاق می افتد به نفع فوتبال کشور است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *