سه شنبه , ۲ بهمن ۱۳۹۷

ورمرزیار: تیم ملی فوتبال می تواند از دیدار با پرتغال امتیاز بگیرد

ورمرزیار: تیم ملی فوتبال می تواند از دیدار با پرتغال امتیاز بگیرد

صادق ورمزیار در گفتگو با “ورزش تایمز” در خصوص شرایط این روزهای تیم ملی فوتبال گفت: خوشبختانه تیم ملی کشورمان توانست در آخرین بازی تدارکاتی و پشت درهای بسته به پیروزی دست پیدا کند. اگرچه ما این دیدار را از نزدیک تماشا نکردیم و نمی دانیم چه اتفاقاتی در این بازی رخ داده است اما نتیجه نشان دهنده آن است که تیم ملی عملکرد قابل قبولی داشته و توانسته به پیروزی دست پیدا کند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: نمی دانیم تیم ملی مقابل لیتوانی چطور بازی کرد، از چه سیستمی استفاده و با چه شیوه ای به گل رسید اما امیدواریم با این پیروزی تیم ما از نظر روحی و روانی در شرایط ایده آل قرار گرفته باشد تا بتواند در دیدار برابر حریفانش در جام جهانی موفق باشد.

ورمزیار در پاسخ به این سوال که «آیا می توانیم از ۳ دیدار در جام جهانی امتیازی کسب کنیم؟»، گفت: به اعتقاد من کار سختی در پیش خواهیم داشت. ما با قهرمان جهان، اروپا و آفریقا بازی داریم و نتیجه گرفتن مقابل این تیم ها برای ما سخت خواهد بود، اگرچه بازیکنان ما یک هدف را دنبال می کنند و آن موفقیت و ارائه بازی خوب در جام جهانی است اما اعتقاد دارم می توانیم در مقابل پرتغال بازنده نباشیم و امتیاز کسب کنیم.

بازیکن پیشین تیم ملی در خصوص نقاط ضعف فوتبال ملی ما هم گفت: متاسفانه ما در این اواخر از لحاظ دفاعی دچار ضعف های زیادی بودیم و امیدوارم کی روش توانسته باشد آن را برطرف کند. مقابل ترکیه این ضعف ها بیشتر نمود پیدا کرد و اگر می توانستیم دیدارهای تدارکاتی خوبی را مقابل حریفان بزرگ انجام دهیم، هم نقاط ضعفان برطرف شده بود و هم کی روش به خواسته اش رسیده بود.

وی در ادامه تاکید کرد: بزرگترین ضرری که به تیم ملی ما خورد، همین نبود بازی های تدارکاتی بود و به همین دلیل نتوانستیم نقاط ضعف خود را پوشش داده و بر آمادگی و هماهنگی بازیکنانمان بیفرازییم اما امیدوارم با همین بازی های تدارکاتی اندکی که داشتیم، بتوانیم مقابل حریفانمان موفق باشیم.

ورمرزیار در پایان خاطرنشان کرد: ایرانی ها همیشه کارهای غیرمنتظره انجام می دهند و امیدوارم این بار هم بازیکنان تیم ملی کشورمان بتوانند دست به چنین کاری بزنند و با حمایت هوادارانی که به روسیه رفتند تا تیم ملی را تشویق کنند کاری بزرگی انجام داده و با دست پر به کشور بازگردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *