یکشنبه , ۱۶ خرداد ۱۴۰۰

ورزشکاران ایران مرد روزهای سخت هستند/ هیچ محدودیت مالی نداریم

به گزارش “ورزش تایمز”، مسعود سلطانی فر در دیدار با اعضای تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به حساسیت مرحله دوم مسابقات مقدماتی جام جهانی در بحرین، گفت: قرار بود در این مسابقات، ایران میزبان ۳ بازی باشد که با تصمیم AFC که متاثر از تحریم های ظالمانه و ناعادلانه بود، تصمیم گرفتند مسابقات در یک کشور برگزار شود.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: ، باور دارم ورزشکاران غیرتمند کشورمان هر زمان که تحت فشار بودند و شرایط سخت وخاصی برایشان بوجود آمده بود، توانستند به نتایج خوبی دست پیدا کنند.

وی تاکید کرد: با همت شما و دعای خیر مردم عزیز کشورمان، این مرحله را هم پشت سر گذاشته و با کسب بهترین نتیجه موجب نشاط و شادی مردم عزیزمان خواهید شد.

سلطانی فر این نکته را مورد توجه قرار داد که امروز به نمایندگی از دولت و مسوولان در اردوی تیم ملی فوتبال حضور یافته است.

وی گفت: در جریان بازدید از اردوی تیم ملی فوتبال، تعدادی از نمایندگان مجلس هم حضور داشتند، همه ما اینجا بودیم تا حمایت خود را اعلام کنیم و بگوییم پشتیبان شما هستیم‌.

وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر حمایت همه جانبه از ملی پوشان تاکید کرد: در تامین نیازها باهدف حضور مقتدرانه ملی پوشان، هیچ محدودیتی به لحاظ مالی و امکانات تدارکاتی وجود ندارد و هرآنچه که مورد نیاز است برای ورزشکاران کشورمان تامین خواهد شد.

وی در ادامه تلاش های رییس فدراسیون فوتبال در ایجاد شرایط مناسب و تامین نیازهای ملی پوشان برای حضور بهتر در مرحله دوم بازیهای مقدماتی جام جهانی را مورد توجه قرار داد و افزود: در دو ماه گذشته جلسات مستمری را با آقای عزیزی خادم داشتیم تا وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال بتواند بهترین شرایط را برای ملی پوشان کشورمان مهیا کنند.

مسعود سلطانی فر گفت: در این جلسات از زوایای مختلف، مشکلات، نیاز ها و محدودیت ها را بررسی کردیم که چه امکاناتی را مهیا یا تدابیری را اتخاذ کنیم تا در این مسابقات به موفقیت دست پیدا کنیم.

وزیر ورزش و جوانان در بخش دیگری از سخنانش درخصوص پاداش به ملی پوشان فوتبال کشورمان گفت: عزیزانی که جام جهانی روسیه حضور داشتند می توانند شهادت بدهند که پس از پیروزی تیم ملی برابر مراکش و قبل از بازی با اسپانیا، پاداش پیش بینی شده را پرداخت کردیم. درخصوص این رقابتها نیز، با مشورتی که با آقای عزیزی خادم داشتیم، پاداشی را برای صعود تیم ملی درنظر گرفته ایم.

وی در پایان با بیان اینکه اعتقاد دارم، ورزشکاران ما برای هدف بزرگتری تلاش می کنند، اظهار داشت :مردم شریف ایران نیز در انتظار موفقیت شما هستند تا سربلند به ایران بازگردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *