دوشنبه , ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

واکنش کمالوند به جدایی از استقلال بعد از صعود در آسیا

به گزارش “ورزش تایمز”، فراز کمالوند دستیار فرهاد مجیدی در تیم استقلال امروز به صورت رسمی به تیم فوتبال سایپا پیوست و سرمربی نارنجی پوشان شد.

کمالوند امروز در حاشیه تمرین تیم سایپا در جمع خبرنگاران حاضر شد و درباره حضور کوتاه مدتش در استقلال توضیحاتی داد.

کمالوند گفت: کار ما مربیگری است بعد از آنکه تیم سایپا پیشنهاد سرمربیگری داد، با فرهاد مجیدی برای جدایی از استقلال توافق داشتیم و به این جمع بندی رسیدیم که به سایپا کمک کنم.

سرمربی سایپا بحث جدایی اش از استقلال و پیوستن به سایپا به دلیل مسائل مالی را رد کرد و گفت: حضورم در استقلال به خاطر فرهاد مجیدی بود. ما ۳۰ سال با هم دوست هستیم و اختلافی نداشتیم.

کمالوند با بیان اینکه مدیرعامل استقلال مخالف جدایی اش بوده است، اظهار کرد: با نظر فرهاد مجیدی به استقلال آمده بودم و توانستم نظر او را برای جدایی جلب کنم. قراردادم با استقلال قلبی بود.  من با فرهاد (مجیدی) ۳۰ سال دوست هستم و نیازی به نوشتن نبود.

مربی سابق استقلال افزود: من نقش بسیار بسیار جزئی در استقلال داشتم. نقش اول را خدا داشت و سپس خود بچه‌ها و فرهاد به عنوان سرمربی. من هم اگر می‌توانستم کمک می‌کردم.

کمالوند با اشاره به صعود استقلال از گروهش در لیگ قهرمانان آسیا تاکید کرد: خدا را شکر که دل هواداران استقلال خوش شد. هواداران ناراحت بودند ولی با مجیدی روند رو به رشد ادامه می‌یابد. استقلال با فرهاد لایق حضور در فینال آسیا است.

سرمربی جدید تیم سایپا از صحبت درباره انتخاب دستیارانش در این تیم خودداری کرد و در خصوص برنامه اش برای فصل آینده در سایپا گفت: «چو فردا شود فکر فردا کنیم».

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *