سه شنبه , ۳۰ دی ۱۳۹۹

واکنش پرسپولیس به محرومیت سنگین آل کثیر/ لایحه ۴ صفحه‌ای دادیم

به گزارش “ورزش تایمز”، کنفدراسیون فوتبال آسیا در آستانه دیدار حساس پرسپولیس ایران و النصر عربستان اقدام به محرومیت ۶ ماهه عیسی آل کثیر مهاجم گل زن پرسپولیس کرد. دلیل این محرومیت شادی گل آل کثیر در بازی با پاختاکور ازبکستان عنوان شده است.

علیرضا اشرف، مدیر رسانه‌ای باشگاه پرسپولیس در واکنش به این محرومیت در توئیتر خود نوشت:

«کار خودشان را کردند. به خاطر هیچ و پوچ عیسی آل کثیر را محروم کردند آن هم برای ۶ ماه. یک شادی گل ساده که سال‌ها انجامش می‌دهند و حتی در دو بازی قبل هم که گل زد آن را انجام داد. اما قبل از بازی با این تیم عربستانی، عیسی را محروم کردند.

دیروز AFC به باشگاه نامه زد که عیسی آل کثیر باید دلیل این خوشحالی بعد از گلش را توضیح دهد. باشگاه بعد از مشورت با چند حقوقدان بلافاصله لایحه‌ای چهار صفحه‌ای تنظیم و در آن با اضافه کردن تمام عکس‌ها و ویدئوهای مربوط به شادی گل‌های عیسی در سالهای قبل، تأکید کرد که این شادی گل از خیلی وقت پیش توسط عیسی انجام می شده و اصلاً و ابداً ارتباطی به مسائل نژادپرستانه یا توهین، بی احترامی به کسی یا قومی ندارد از طرف خود عیسی هم در این نامه اشاره شد که خوشحالی بعد از گلش به خاطر برادرزاده‌اش است و همیشه گل‌هایش را به او تقدیم می‌کند.

از آن گذشته عیسی این خوشحالی را نه فقط جلوی پاختاکور که بعد از گل زنی به شارجه و السد هم انجام داده بود. با وجود اینکه AFC خیلی راحت به عکس‌های این بازی دسترسی داشت باز هم در دفاعیه این باشگاه، این عکس‌ها گنجانده شد.

از همان اول هم می‌شد حدس زد که AFC با فشار زیاد یک کشور خواست که همیشه قدرت عجیبی دارد و می‌خواهد نماینده‌اش به فینال برسد، تصمیم عجیبی بگیرد. واقعاً مسخره است. فعلاً نمی‌شود بیش از این حرف زد. با این اتفاق خیلی بیشتر متحد شدیم. خدا با ماست».

به گزارش “ورزش تایمز”، دیدار نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا بین النصر و پرسپولیس از ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه جاسم بن حمد قطر برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *