یکشنبه , ۳ مرداد ۱۴۰۰

واکنش عضو کمیته انضباطی فوتبال به رای عجیب/ از توضیح معذورم!

به گزارش “ورزش تایمز”، دو روز پیش بود که کمیته استیناف فدراسیون فوتبال رای کمیته انضباطی مبنی بر ۳ بر صفر شدن بازی تیم‌های سایپا و پیکان به سود سایپا را تغییر داد و پیکان برنده آن مسابقه اعلام شد.

کمیته استیناف علاوه بر شکستن این رای، این پرونده را برای رسیدگی به تخلفات حقیقی و شخصی دست اندرکاران تعویض ششم پیکان در آن مسابقه، به کمیته انضباطی ارجاع داد.

اما امروز نامه‌ای منتشر شد که نشان می‌دهد کمیته انضباطی در اقدامی عجیب، تمام عوامل تعویض ششم پیکان در بازی با سایپا را تبرئه کرده است. در این نامه که ظاهراً کنایه به رای کمیته استیناف محسوب می‌شود، اعضای کمیته انضباطی با به کار بردن عبارت «قانونی بودن تخلفات»، تمام عوامل را تبرئه کرده‌اند.

“ورزش تایمز” برای پیگیری جزئیات این رای عجیب با حسین عبداللهی عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تماس گرفت.

عبداللهی گفت: قرار شد آقای حسن زاده رئیس کمیته انضباطی درباره این رای توضیح بدهد. بنابراین بنده سکوت می‌کنم.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا جلسه کمیته انضباطی در این ارتباط تشکیل شده است؟ تاکید کرد: بله، روز گذشته جلسه برگزار شد و ما هم در جریان این نامه و رای هستیم.

عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه این رای به نوعی کنایه و تمسخر به رای کمیته استیناف به نظر می‌رسد، تصریح کرد: همانطور که گفتم آقای حسن زاده اعلام کرد اگر توضیحی لازم باشد خودم ارائه می‌دهم و یا بیانیه‌ای در این خصوص خواهم داد.

عبداللهی در پایان گفت: از ارائه جزئیات این رای معذور هستم. معمولاً جزئیات جلسات محرمانه گفته نمی‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *