سه شنبه , ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

واکنش سرمربی سپاهان به استعفا/ فقط شانس نداریم


به گزارش “ورزش تایمز”، زلاتکو کرانچار دقایقی پیش و پس از تساوی یک بر یک تیمش مقابل استقلال خوزستان در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی اظهار داشت: فیلم دوباره برای ما تکرار می شود و قبل از بازی صنعت نفت و دیگر بازی ها شاهد آن بودیم؛ ما از بازیکنان می خواهیم که در اثر اشتباهات انفرادی مشکلاتی نظیر این مورد برای ما ایجاد نکنند.

وی ادامه داد: اگرچه باور داشتم که با گل های متعددی به پیروزی می رسیدیم اما به جای اینکه با آرامش بازی را به نتیجه برسانیم، با وجود گلزنی به موقع، شرایط خوبی نداشتیم.

سرمربی سپاهان تصریح کرد: همیشه خواستیم که بعد از گل، از نظر دفاعی بازی خوبی به نمایش بگذاریم اما متأسفانه امروز نیز این اتفاق صورت نگرفت.

وی با بیان اینکه حریف شانه به شانه سپاهان نبود و ایستاده بود اما نتیجه گرفت و یک امتیاز کسب کرد، افزود: کسب دوباره امتیازات از دست رفته بسیار سخت است اما ما از نظر تلاش، بازی خوبی داشتیم ولی نتیجه نگرفتیم. امیدوار هستم که در آینده دیگر شاهد این مشکلات نباشیم و عملکرد سپاهان جبران شود.

کرانچار در پاسخ به سوال “ورزش تایمز” درباره اینکه آیا از بازیکنان جذب شده سپاهان راضی بوده یا خیر، اظهار داشت: قبلاً هم گفته بودم که ما در فصل نقل و انتقالات امسال مجبور بودیم برخی بازیکنان را جذب کنیم و ریسک کردیم تا بازیکنان خودشان را با شرایط سپاهان تطبیق دهند.

وی ادامه داد: به هر حال، سپاهان نیازهای سطح بالایی دارد و از بازیکنان خود درخواست‌های بالایی داشت. برخی از آنها در فاصله زمانی کوتاهی خود را با شرایط وقف دادند و برخی نیز اینگونه عمل نکردند.

سرمربی سپاهان تاکید کرد: با توجه به شرایط تیم، باید در زمان باقیمانده باید تلاش کنیم بازیکنانی که خود را با ما تطبیق ندادند، تغییر دهیم و از بقیه در نیم‌فصل دوم استفاده کنیم. ما از نظر سازماندهی بازی شرایط خوبی داریم و به نظرم تنها کمبود شانس داریم که امیدوارم این موضوع نیز در آینده حل شود.

وی در پاسخ به سوال دیگر “ورزش تایمز” پیرامون اینکه آیا به دلیل نتایج سپاهان دست به استعفا می‌زنید یا خیر: اعتقادم بر این است و مواضع فکری من این است که در نیم‌فصل دوم با شانس و اصلاحات خوب می‌توانیم نتیجه بگیریم و تلاش می‌کنیم که در بازی هفته آینده مقابل استقلال تهران به سمت نتیجه برد برویم و پس از آن بر اساس آنالیز صحیح و با توجه به همه جوانب کار، اصلاحات را انجام دهیم.

کرانچار گفت: ما امروز تلاش کردیم که عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذاریم و در صدد بودیم که با استفاده از تلاش، عملکرد خوبی داشته باشیم اما متأسفانه چندین موقعیت مناسب گلزنی ما به نتیجه منتهی نشد.

وی اضافه کرد: قبول دارم که تمرکز بازیکنان ممکن است در دقایق پایانی مسابقه افت کند اما به نظرم این موضوع فردی است و مربوط به همه نیست. به هر حال این موضوع جزو اتفاقات فوتبال است و به نظرم هیچ تیمی منتظر این نمی‌ماند که با استفاده از عدم تمرکز بازیکنان ما، گل مساوی را به ثمر برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *