شنبه , ۲ اسفند ۱۳۹۹

واکنش رسانه‌های اتریش به درگذشت میناوند/ تسلیت به هواداران گراتس

به گزارش “ورزش تایمز”، مهرداد میناوند بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران شامگاه چهارشنبه ۸ بهمن ماه به دلیل ابتلاء به کرونا در سن ۴۵ سالگی درگذشت.

خبر درگذشت مهرداد میناوند، فوتبالیست سابق تیم اشتورم گراتس اتریش در این کشور بازتاب خبری بسیاری داشت.

پس از درگذشت این بازیکن فوتبال، عباس باقرپور سفیر ایران در اتریش، در توئیتی به زبان فارسی و انگلیسی درگذشت این فوتبالیست برجسته را تسلیت گفت.

متن این توئیت به این شرح است: «درگذشت مهرداد میناوند، فوتبالیست برجسته و محبوب و بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران و تیم‌های باشگاهی پرسپولیس و اشتورم گراتس اتریش را به همه فوتبال دوستان به ویژه علاقه مندان ایشان در ایران و اتریش تسلیت می‌گوییم.»

همچنین اشتفان شولتس سفیر اتریش در تهران هم پس از درگذشت مهرداد میناوند به زبان انگلیسی تویئت زد: «درگذشت مهرداد میناوند را به خانواده وی و میلیون‌ها هوادار فوتبال در ایران تسلیت می‌گوییم. او به واسطه سه سال حضور در اشتروم گراتس در یاد هواداران اتریشی باقی خواهد ماند.»

علاوه بر این چند ساعت بعد از درگذشت این بازیکن تیم پرسپولیس، تیم اشتورم گراتس اتریش به زبان فارسی توئیت کرد: «روحش شاد».

همچنین اکثر روزنامه‌های سراسری اتریش مثل استرارایش، هویته، دراشتاندارد و کلایته تسایتونگ هم امروز پنجشنبه در صفحات ورزشی خود به درگذشت این فوتبالیست به شکل گسترده پرداختند و عکس‌ها و زندگینامه این بازیکن برجسته فوتبال را منتشر کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *