پنجشنبه , ۲۰ خرداد ۱۴۰۰

واکنش بی‌غم به ادعای سرمربی تیم فوتسال مس/ بهتر است سکوت کنم

به گزارش “ورزش تایمز”، علیرضا افضل سرمربی تیم فوتسال مس سونگون با حکم کمیته انضباطی و تایید آن در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال به یک سال محرومیت از حضور در مسابقات محکوم شده است. این رای در پی اتفاقات رخ داده بعد از پایان بازی فینال فصل گذشته لیگ برتر فوتسال بین مس و گیتی پسند صادر شد.

افضل روز گذشته در گفتگویی، از حمید بی غم سرمربی فصل گذشته تیم گیتی پسند به عنوان یکی از عوامل محرومیتش نام برد و گفت: «عامل اصلی درگیری‌ها تیم حریف بود. به مربی این تیم (بی غم) گفتم یک مقدار معرفت داشته باش. متاسفانه سرمربی گیتی پسند حاشیه سازی کرد. فوق العاده ناراحتم که او ۱۰ سال کمک من بود و برایش خیلی “مایه” گذاشتم. او خودش باعث و بانی تمام درگیری‌ها بود.»

“ورزش تایمز” در این ارتباط گفتگویی با حمید بی غم انجام داد. سرمربی فصل گذشته گیتی پسند گفت: من مدتی با افضل کار کرده‌ام و «نان و نمک» همدیگر را خورده‌ایم. درست نیست علیه او صحبت کنم.

وی افزود: نمی دانم چرا افضل گفته است من مقصر هستم در حالی که تا قبل از این می‌گفت مشکلات از باشگاه گیتی پسند بوده است. چون مدتی با افضل کار کرده‌ام درست نیست یکسری مسائل را باز کنم و اگر سکوت کنم بهتر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *