پنجشنبه , ۱ فروردین ۱۳۹۸

واکنش باشگاه سپیدرود به اطلاعیه هیات فوتبال گیلان

واکنش باشگاه سپیدرود به اطلاعیه هیات فوتبال گیلان

به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از سایت رسمی باشگاه سپیدرود، مسئولین این باشگاه پیرو اطلاعیه اخیر هیات فوتبال گیلان مورخ ۹۷/۳/۵ اطلاعیه را به شرح زیر صادر کرد. 

۱- اداره کل ورزش و جوانان متولی ورزش استان و توسعه ان می باشد و این باشگاه در فرایند فعالیت قانونی‌اش ، وظیفه خود می‌داند از ارشادات تجویزی و قانونی ان اداره محترم بهره‌مند شود. بدیهی است در سایه تعاملات قانونی و هنجارمند بسیاری از مشکلات حل و فصل خواهد شد.

۲- باشگاه‌های فوتبال استان اعم از سپیدرود،  ملوان انزلی، داماش گیلانیان ، گیلان مهر فومن و … با مشکلات فراوانی روبرو هستند و این نیاز وجود دارد هیات فوتبال، نظام حمایتی خود را مشمول همه باشگاه‌ها نماید تا فوتبال استان توسعه و افتخارات بیشتری را کسب نماید.

۳- ما دست هیات فوتبال را برای حمایت از باشگاه سپیدرود به گرمی می‌فشاریم و اگر از چنین موهبتی برخوردار شویم بر اساس اصول اخلاقی و حرفه‌ای به عموم هواداران اعلام می‌کنیم. طبیعی است هیات فوتبال و باشگاه‌ها دارای اهداف مشترکی هستند و باید در یک فضای همدلی و همکاری به تحقق اهداف مشترک یاری رسانند.

۴- باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود رشت ضمن احترام  به حریم  و وظایف قانونی هیات فوتبال، بر این باور است که وجود فضای تقابل و تنش منجر به تضعیف پایگاه و شخصیت اجتماعی باشگاه و فرار سرمایه گذاران می‌شود.

اگر حفظ اعتبار و سربلندی سپیدرود دغدغه همه علاقمندان ان از جمله هیات فوتبال است، مسیر پیش نهادی ما، قانون مداری، رعایت اصول اخلاقی و حرفه‌ای و تعاملات طرفینی برای مرتفع نمودن مشکلات است.

۵- مجددا اعلام می‌دارد امتیاز باشگاه سپیدرود در یک فرایند کاملا قانونی و شفاف به آقای دکتر تن زاده واگذار شده است و  ایشان مالک قانونی باشگاه است.

بدیهی  است بر اساس قوانین کشور، شخص یا نهادی نمی‌تواند برخلاف قانون نسبت به نفی مالکیت کسی اقدام و یا برای فروش ملک فردی دیگر تصمیم گیری نماید و یا تصور شود با جوسازی و فضاسازی دروغین چنین حقوقی ملغی می‌شود.

۶- مالک باشگاه به مسئولیت‌های اجتماعی و قانونی‌اش نسبت به بازیکنان و کادر فنی و مردم و جامعه هواداری آگاه است و همه تلاش خود را برای اعتلای نام سپیدرود و سازماندهی تیمی با کفایت برای فصل آتی لیگ برتر انجام خواهد داد و هیچ عاملی هم نمی تواند روند تکاملی فعالیت های باشگاه را متوقف نماید.

۷- نباید با تبلیغات غیر واقعی و مطرح کردن اسامی مختلف به عنوان خریدار و از طرق غیر متعارف، امنیت ، سرمایه اجتماعی و آرامش باشگاه، بازیکنان و مربیان و هواداران تحت الشعاع قرار گیرد. مسیر درست و قانونی (چنان که به مسئولان محترم اداره کل ورزش و جوانان تاکید شد) این است که اگر سرمایه گذار جامع الشرایط و دارای صلاحیت اخلاقی و مالی و مورد تایید اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان در محدوده زمانی قبل از پایان نقل و انتقالات فصل به آقای دکتر تن زاده مالک باشگاه معرفی شود ایشان هم پس از بررسی پیشنهادات، بهترین تصمیم را برای خدمت به باشگاه  پرافتخار و هواداران پرشور سپیدرود اتخاذ خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *