جمعه , ۲۱ تیر ۱۳۹۸

هدف قهرمانی پرسپولیس است نه گلزنی من

به گزارش “ورزش تایمز”، علی علیپور پس از پیروزی ۳ بر ۲ تیمش برابر سایپا تهران که ورزشگاه برگزار شد، گفت: یک برد خوب را بدست آوردیم اگر چه در دقایق ابتدایی دروازه مان توسط حریف باز شد اما خیلی زود به بازی برگشتیم و توانستیم نه تنها آن گل را جبران بلکه دو بار دیگر گلزنی کرده و به پیروزی دست پیدا کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا با این پیروزی، راه قهرمانی شما هموار شده است، افزود: نمی‌توانیم از الان بگوییم قهرمان هستیم. ما ۵ بازی دیگر پیش رو داریم که هر بازی از بازی دیگر سخت‌تر است. بنابراین اگر فکر کنیم که قهرمان شده ایم این نشان دهنده آن است که این پیروزی ما را مغرور کرده و غرور می‌تواند آفت تیم ما شود. بنابراین این برد را فراموش می‌کنیم و تمرکزمان را برای دیدارهای بعدی خواهیم گذاشت.

علیپور در خصوص اینکه امروز هم توانسته دروازه حریف را باز کند، افزود: برای من گلزنی مهم نیست بلکه موفقیت و قهرمانی پرسپولیس مهم است. هدف همه ما در تیم این است که پرسپولیس قهرمان شود و اینکه چه کسی گل می‌زند خیلی تأثیرگذار نیست زیرا در پایان فصل همه با هم جام را بالای سر می بریم.

مهاجم پرسپولیس تاکید کرد: چهارشنبه باید برابر ذوب آهن به میدان برویم؛ تیمی که این روزها سیر صعودی خوبی داشته و توانسته هم در لیگ قهرمانان و هم لیگ برتر به بردهای پیاپی دست پیدا کند. بنابراین کار سختی در اصفهان خواهیم داشت و امیدوارم در آن دیدار هم بتوانیم سربلند بیرون بیاییم.

علیپور در پایان و در خصوص دیدار هفته آینده تیمش برابر الاهلی عربستان گفت: ما نباید فکر کنیم چون بازی رفت را برده ایم پس در بازی برگشت هم برنده هستیم. باید یک بازی منطقی را از خود ارائه کنیم تا بتوانیم با پیروزی برابر الاهلی به صعود به دور بعد امیدوارتر شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *