شنبه , ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

نمی‌خواهیم کار تیم ملی به اماواگر بکشد/ به گذشته برنگردیم

به گزارش “ورزش تایمز”، علی قلی زاده در خصوص آخرین شرایط بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران در آستانه شروع بازی‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ و جام ملت‌های ۲۰۲۳ آسیا گفت: تمام بازیکنان با انگیزه و با انرژی هستند و امیدواریم دل مردم را شاد کنیم. امیدواریم به اما و اگر نکشد و می‌رویم که تمام بازی‌ها را پیروز شویم.

وی با اشاره به دیدار نخست ایران مقابل هنگ کنگ تاکید کرد: درست است اسم حریف ما هنگ کنگ است ولی فوتبال غیر قابل پیش بینی است. می‌رویم که در مسابقات برنده شویم چه هنگ کنگ باشد چه بحرین و عراق. هیچ مسابقه‌ای آسان نیست. می‌خواهیم اولین قدم را محکم برداریم و پله پله جلو برویم.

هافبک تیم ملی فوتبال ایران در خصوص سخت شدن کار ایران برای صعود، تصریح کرد: نمی‌توانیم به گذشته برگردیم. تمام فکرمان روی بازی‌ها است و با تمام توان می‌رویم در همه مسابقات پیروز شویم.

قلی زاده درباره حضور همزمان خودش و همسرش در تیم‌های مردان و زنان ایران گفت: اولین بار در تاریخ ایران است که همزمان یک زوج در تیم ملی ایران هستند. این باعث افتخار است. برای هر دوی ما یک انگیزه مضاعف است و با هم صحبت می‌کنیم.

وی در خصوص وضعیتش در تیم شارلوا بلژیک و احتمال انتقالش به تیم دیگر، یادآور شد: با شارلوا تا سال ۲۰۲۴ قرارداد دارم. چیزی معلوم نیست. تمام تمرکزم روی تیم ملی است. بعد از بازی‌های تیم ملی تصمیم می‌گیرم.

هافبک تیم ملی ایران در خصوص امکانات اردوی کیش گفت: در کل امکانات خوب بوده است. امیدواریم این امکانات و شرایط به ما کمک کند و دل مردم را شاد کنیم.

قلی زاده از علیرضا بیرانوند به عنوان شوخ طبع‌ترین بازیکن اردوی ایران نام برد و در پایان درباره حضور لژیونرها در اردو اظهار کرد: نباید از این بگذریم که بازیکنان لیگ داخلی هم فوق العاده هستند. نمی‌توان گفت بازیکنان با هم فرق می‌کنند. در تیم ملی همه با هم برابر هستند و فرقی نمی‌کند از کجا هستند.

به گزارش “ورزش تایمز”، تیم ملی فوتبال ایران که در گروه C مرحله مقدماتی جام جهانی در منطقه آسیا حضور دارد، از چهار دیدار گذشته صاحب ۶ امتیاز است و در رده سوم قرار دارد. در این گروه عراق ۱۱ و بحرین ۹ امتیاز کسب کرده است.

برنامه ادامه دیدارهای گروه سوم مقدماتی جام جهانی که به صورت متمرکز به میزبانی بحرین برگزار می شود، به شرح زیر است:

* پنجشنبه ۱۳ خرداد
– ایران – هنگ کنگ – ساعت ۱۹
– بحرین – کامبوج – ساعت ۲۱

* دوشنبه ۱۷ خرداد:
– عراق – کامبوج – ساعت ۱۹
– ایران – بحرین – ساعت ۲۱

* جمعه ۲۱ خرداد
– کامبوج – ایران – ساعت ۱۹
– هنگ کنگ – عراق – ساعت ۲۱

* سه شنبه ۲۵ خرداد
– ایران – عراق – ساعت ۱۹
– بحرین – هنگ کنگ – ساعت ۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *